Судове рішення #1361061
Справа № 3-9174/07

Справа № 3-9174/07

ПОСТАНОВА

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

10 квітня 2007 року                                                                                                 місто Одеса

Суддя Маліновського районного суду міста Одеси Поліщук І.О., при секретарі Волох A.M., розглянувши матеріали, що надійшли із ВЗДП ДПС УДАІ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1народження,   що проживає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 122 ч.1 КпАП України, - 

УСТАНОВИВ

12.02.2007 року, приблизно о 1430, ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Мітсубісі» д/н НОМЕР_1в районі вул.. Миколаївська дорога в місті Одесі, перевищила встановлене обмеження максимальної швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину, тим самим порушив п. 12.9 ПДР України, що передбачає відповідальність за ст. 122 ч.1 КпАП України.

В судове засідання призначене на 10.04.2007 року до 09 години, ОСОБА_1 не з'явилась, не повідомивши суду про причини своєї неявки. Про день, час та місце розгляду справи була сповіщена належним чином, шляхом напрямку судової повістки.

Винність ОСОБА_1 у скоєнні зазначеного правопорушення підтверджується матеріалами адміністративної справи, а також її письмовими поясненнями.

На підставі викладеного й керуючись ст. 122 ч.1 КпАП України, суддя -

ПОСТАНОВИВ

Визнати ОСОБА_1винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КпАП України, і призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 (сімнадцять) гривень.

Постанова оскарженню не підлягає але може бути опротестована прокурором.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація