Судове рішення #13609409

Справа № 3-6285

2009 p.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 вересня 2009 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Борисюк Л.П. розглянувши матеріали, що надійшли з Святошинського РУТУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Азербайджану, громадянина України, непрацюючого, іден. код не відомий, проживаючого за адресою: Київ АДРЕСА_1, за ст. 124 КУпАП, -

ВСТАНОВИЛА:

 ОСОБА_1 19.07.2009року, приблизно о 23д.00хв., керуючи транспортним засобом - автомобілем НОМЕР_1 по вул. Київській в с. Вишів Київської області не врахував дорожню обстановку, не дотримвся безпечного інтервалу, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем «ВАЗ» д.н.№ НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів та порушив п.13.1 Правил дорожнього руху і вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КпАП України.

ОСОБА_1 в судове засідання не з»явися, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, схемою ДТП, письмовими поясненнями учасників ДТП, протоколом огляду місця ДТП.

Враховуючи зазначене та керуючись ст. ст. 124, 221, 283, 284 КпАП України, -

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративною відповідальності за ст. 124 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 425грн.00коп.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суд м. Києва протягом 10 днів з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація