№ 3-255/2011
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 січня 2011 року м. Сімферополь
Суддя Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Биховець М.О., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні громадянки України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. В.Курганне, Сімферопольського району, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 на протязі довгого часу не займається вихованням свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, що привело к тому, що 09.09.2010 року неповнолітній ОСОБА_2 причинив тілесні ушкодження ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4, про що 09.09.2010 року був складений протокол № 4707788 за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в суд не з’явилася, про день слухання справи сповіщена належним чином, причини не явки суду невідомі.
Відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.
Відповідно до частини 2 статті 38 якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення чи інших законів підвідомчі суду (суді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Згідно з пунктом 7 статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю, у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
На момент розгляду справи закінчився 3-х місячний строк накладення адміністративного стягнення, передбачений статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Таким чином, відповідно до пункту 7 статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення провадження в справі підлягає закриттю.
Керуючись статтями 38, 247, 268, 283, 284, 287, 288, 289, частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Закрити справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі в 10-денний строк з дня винесення постанови, апеляційної скарги.
Суддя Биховець М.О.
- Номер: +
- Опис: Керував автомобілем у стані алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-255/2011
- Суд: Радомишльський районний суд Житомирської області
- Суддя: Биховець М.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.03.2011
- Дата етапу: 15.03.2011