Справа № 2-1745-1/09
УХВАЛА
01 червня 2009 року м. Київ
суддя Святошинського районного суду м. Києва Мазур І. В., розглянувши позовну заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла позовна заява Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди.
Ухвалою суду від 05.05.2009 р. позивачу було надано строк до 25.05.2009 р. для усунення недоліків позовної заяви, а саме, відповідно до ч. 2 п. 3 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Позивач всупереч вказаним вимогам не обгрунтував позовні вимоги, а саме не вказав з чого виходив визначаючи розмір завданої шкоди в п’ять тисяч грн., чим підтверджується завдання відповідачкою цієї шкоди. Також не зазначено, якого характеру ця шкода майнового чи морального, якщо моральна в чому вона полягає. Не зазначено докази на підтвердження завданої шкоди.
Крім того, згідно Постанови від 14.04.2009 № 361 «Про внесення змін до розмірів витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов’язаних з розглядом цивільних та господарських справ» та витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи сплачується 250 грн., також не в повному обсязі сплачено судовий збір, а саме 1 % від ціни позову, але не менше 51 грн., тобто позивач не доплатив судовий збір, а саме 1 грн.
У встановлений судом строк, позивач недоліки не усунув.
Згідно ч. 2 ст. 121 ЦПК України якщо позивач у встановлений судом строк не виконав вимоги, визначені у ст. ст. 119-120 ЦПК України, не сплатить суму судового збору, а також не оплатить витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачу.
Таким чином, позовна заява не відповідає вимогам ст. ст. 119-120 ЦПК України, а тому підлягає поверненню.
На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди вважати неподаною та повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.