Справа № 4с-21/2009 року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 травня 2009 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Твердохліб В.А., перевіривши виконання вимог ст. ст. 383, 384 ЦПК України у цивільній справі за скаргою Акціонерного страхового товариства «АИС-Поліс» до Відділу державної виконавчої служби Святошинського РУЮ у м. Києві на постанову про відкриття виконавчого провадження, -
ВСТАНОВИВ:
10.04.2009 року заявник звернувся з вищевказаною скаргою до суду.
Подана скарга не відповідала вимогам ст. ст. 119-121, 383 ЦПК України, оскільки не було вказано найменування та місцезнаходження скаржника, також при поданні скарги не було проведено оплату судового збору або не надано доказів на підтвердження звільнення від його оплати.
Ухвалою судді від 16.04.2009 року заявнику для усунення цих недоліків був встановлений строк до 05.05.2009 року.
08.05.2009 року заявник відповідно до ухвали суду надав клопотання в якому зазначив найменування та місцезнаходження скаржника.
Проте, заявникові ставилися вимоги стосовно зазначення даних відомостей саме у скарзі, як передбачено вимогами ст. 119 ЦПК України.
Також заявником не виконано вимоги ухвали стосовно сплати судового збору, як того вимагає ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21 січня 1993 року № 7-93, а саме ставка державного мита із скарг, що подаються до суду за неправомірні дії органів державного управління і службових осіб, що ущемляють права громадян встановлена у розмірі 0, 2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а тому заявникові необхідно було сплатити 3, 40 грн.
Оскільки до теперішнього часу вимоги ухвали суду не виконано, недоліки скарги не усунуті, вважаю, що є всі підстави для визнання скарги неподаною та повернення її заявнику.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 8, 119, 121, 209, 210, 383 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Скаргу Акціонерного страхового товариства «АИС-Поліс» до Відділу державної виконавчої служби Святошинського РУЮ у м. Києві на постанову про відкриття виконавчого провадження вважати неподаною та повернути заявнику.
Роз’яснити, що відповідно до ч.5 ст. 121 ЦПК України повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із такою ж заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали та подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.