Справа №3-3960/2007
IIОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 травня 2007 року м. Запоріжжя
Суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Геець Ю.В., розглянувши матеріал, що надійшов з ВДАІ ЗМУ УМВС України в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., не працюючої, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 за ст. 124 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
02.04.2007 р. об 13-15 годині, ОСОБА_1. керуючи транспортним засобом Тойота д.н. НОМЕР_1, по території шостої міської лікарні по вул. Перемоги, не вибрала безпечний боковий інтервал, та допустила наїзд на пеньок, чим порушила 13.1 ПДР України, що підтверджується адміністративним протоколом АГ № 127605. В наслідок ДТП автомобіль пошкоджено, травмованих не має.
У судовому засіданні правопорушник ОСОБА_1. пояснила про обставини ДТП. Вислухавши пояснення правопорушника, з урахуванням обставин правопорушення, особистості ОСОБА_1., яка вперше притягується до адміністративної відповідальності, суд вважає можливим застосувати ст. 22 КУпАП, тобто в силу малозначності вчиненого адміністративного правопорушення звільнити порушника від адміністративної відповідальності
Дослідивши матеріали справи, керуючись ст.ст. 22, 124,268,283,284 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП, на підставі ст..22 КУпАП звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.