Судове рішення #1357126
СУДОВИЙ НАКАЗ

СУДОВИЙ НАКАЗ

 

10 травня  2007 р.                                                                                               № 2-н-214

 

м. КОЛОМИЯ

 

Суддя Коломийського міськрайонного суду Максимюк Р.Ю. розглянувши заяву прокурора Коломийського району в інтересах ОСОБА_1 до ВАТ « Отинійська ПМК 150» про стягнення заборгованості по заробітній платі у розмірі  2 070 грн. 34коп.

Відповідно до ст., ст. 3,4,95, 96,98,102    ЦПК України, -

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Стягнути з ВАТ « Отинійська ПМК 150», яке знаходиться в смт. Отинія вул. Іванціва 21, Коломийського району р/р 26007380011103 в АКБ « Прикарпаття» м. Івано - Франківська МФО 336020 код. 01037560 на користь ОСОБА_1, який проживає АДРЕСА_1

2 070 ( дві тисячі сімдесять ) грн. 34 коп. заборгованості по заробітній платі;

25,50 (двадцять п'ять) грн.. 50 коп. судового збору.

15,00 (п'ятнадцять) грн. 00 коп. інформаційно технічного забезпечення

2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Згідно зі ст.104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до СТ.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копи наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом пчяти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст.106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація