Справа № 2025/3-148/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 лютого 2011 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого - судді Попова О.Г., при секретарі Шаповаловій І.Г., розглянув адміністративний матеріал, який надійшов від заступника начальника Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області відносно: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Смірнівка Лозівського району Харківської області, громадянина України, не працюючого, який зареєстрований та мешкає за адресою: Харківська область, АДРЕСА_1, згідно ст.89 КК України раніш не засудженого, якому роз’яснені права, передбачені ст.63 Конституції України, ст. 268 КУпАП, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.44 ч.1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
31.12.2010 року ОСОБА_1 знаходився біля «Центрального ринку»м. Лозова, де він зустрів малознайомого чоловіка на ім’я ОСОБА_4, який запропонував йому наркотичну речовину «опій»на що ОСОБА_1 погодився. 01.01.2011 року близько 13 годин гр. ОСОБА_1 зустрівся з малознайомим хлопцем на пустирі де останній і передав йому наркотичну речовину «опій». Після чого ОСОБА_1 пішов на зупинку маршрутного таксі, щоб поїхати додому. Проходячи по вулиці Червона гр. ОСОБА_1 був зупинений працівниками міліції котрі і виявили у нього даний медичний шприц об’ємом 2,5 мл. з наркотичною речовиною і згідно довідці НІЕКЦ №10 від 05.01.2011 року маса «опію екстракційного»вилучена у гр. ОСОБА_1 склала 0,1909 грама.
В судовому засіданні ОСОБА_1 не заперечував свою вину у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 44 ч.1 КУпАП, пояснив, що дійсно за 50 гривень придбав у незнайомого хлопця опій екстракційний, для своїх потреб.
Вивчивши адміністративний матеріал, вислухавши пояснення правопорушника, суд кваліфікує дії громадянина ОСОБА_1 за ст. 44 ч. 1 КУпАП, як незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів , а саме згідно довідці НІЕКЦ №10 від 05.01.2011 року «опію екстракційного»масою 0,1909 грама, без мети збуту в невеликих розмірах.
Дане правопорушення підтверджується перевіреними в судовому засіданні доказами: поясненнями правопорушника ОСОБА_1, адміністративним протоколом № 051551 серії ХА від 11.01.201 року, постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 10.01.2011 року, протоколом огляду місця пригоди від 01.01.2011 року, поясненнями понятих: ОСОБА_2, ОСОБА_3, довідкою від 05.01.2011 року лікаря нарколога Даниленко С.В., що ОСОБА_1 страждає синдромом залежності від опіатів, висновком спеціаліста №10 від 04.01.2011 року.
Враховуючи характер скоєного правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, суд вважає за необхідне піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту.
Керуючись ст. ст. 24 ч. 1 п. 7, 44 ч. 1, 284 ч. 1 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню за ч.1 ст. 44 КУпАП у вигляді адміністративного арешту строком на 5 (п’ять ) діб.
Строк початку покарання вираховувати з часу затримання органами міліції ОСОБА_1
Постанову для виконання направити начальнику Лозівського МВ ГУМВС України в Х/обл..
Постанова може бути оскаржена на протязі 10 діб з дня її проголошення.
Суддя: О.Г. Попов