Судове рішення #1351156
Справа №2-1429/07

Справа №2-1429/07

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

26 вересня 2007 р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі:

Судді                                   Антипової Л.О.

при секретарі                      Шерстюк Н.В.

за участю прокурора          Багінської Л.В.

розглянув  у  попередньому  судовому засіданні   у м. Києві  цивільну справу  за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Дніпровської  районної у м.Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав,-

В С Т А Н О В И В:

Позивачка  просить суд позбавити батьківських прав відповідача відносно  дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження,  посилаючись на те, що відповідач з дитиною не проживає, дитиною не цікавиться, ніякої участі у вихованні дитини не приймає, матеріально не допомогає. 

Відповідач до суду не з`явився, перебуває в розшуку, місце проживання його не встановлене.

Представник третьої особи позов підтримала, вважає, що він підлягає задоволенню, оскільки відповідач дитиною не цікавиться, ніякої участі у вихованні дитини не приймає, матеріально не допомогає, не піклується про фізичний та духовний розвиток дитини.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

У судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2 перебував у зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_4. Від спільного шлюбу у них народилась дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

ІНФОРМАЦІЯ_21р. ОСОБА_4. померла (а.с.17).

 Відповідно до свідоцтва про народження (а.с.16), ОСОБА_2 є батьком неповнолітньоі дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, тривалий час із дочкою не проживає, дитиною не цікавиться, ніякої участі у вихованні дитини не приймає, матеріально не допомогає.

Розпорядженням Дніпровської районної у м.Києві державної адміністрації №874 від 22.10.1997р. ОСОБА_4 було призначено опікуном неповнолітньої онуки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

 Розпорядженням Дніпровської районної у м.Києві державної адміністрації №12 від 18.10.2001р. вказане розпорядження було скасоване, опікуном неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження було призначено ОСОБА_1.

Відповідно до ст.164 Сімейного Кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він ухиляється від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини.

За висновком Органу опіки та піклування Дніпровського району м.Києва позбавлення батьківських прав в інтересах дитини є доцільним. Дитина проживає зі своїм дідом, який є її опікуном, піклується про неї, займається її вихованням та матеріальним забезпеченням, що дає підстави вважати за повне усунення відповідача від участі у вихованні та утриманні дитини.

Таким чином, суд вважає, що позов доведено та він підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.130, 208, 209, 213, 215, 218, 224, 225, 228, 294 ЦПК України, ст.164, 165, 166 Сімейного Кодексу України суд,-

В И Р І Ш И В:

Позов задовільнити.

Позбавити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, місце проживання не встановлено, батьківських прав відносно дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,  актовий запис №178 складений відділом РАЦС Дніпровського району м.Києва від 27.01.1993 року.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення до Апеляційного суду м.Києва через районний суд.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Апеляційного суду м.Києва протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через районний суд.

Заочне рішення може бути переглянуте Дніпровським районним судом м.Києва за заявою про перегляд заочного рішення, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

СУДДЯ

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація