Судове рішення #13408578

Справа №3-101/11

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

          08 лютого 2011 року                                                                                 м.Дубровиця

          Суддя Дубровицького районного суду Рівненської області Гордійчук І.О., розглянувши матеріали справи, які надійшли від органів Дубровицького РВ УМВС України у Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності

          ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1, за ч.2 ст.1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Права та обов’язки передбачені ст.268 КУпАП, ОСОБА_1, роз’яснені.

          До адміністративної відповідальності за ч.2 ст.173-2 КУпАП притягувався 02.02.2010 року.

в с т а н о в и в :

          05.01.2011р. біля 03-00 год., АДРЕСА_1, ОСОБА_1, вчинив насильство в сім’ї по відношенню до своєї колишньої дружини –ОСОБА_2 та своєї доньки –ОСОБА_3, а саме: затіяв суперечку з останніми.

На розгляді справи в суді ОСОБА_1, свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю.

Вислухавши пояснення ОСОБА_1 на розгляді справи в суді та перевіривши матеріали адміністративної справи, вважаю, що в його діях наявні ознаки порушення ч.2 ст.1732 КУпАП.

Вина ОСОБА_1, у вчиненні порушенні підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії РВ № 001310 від 05.01.2011 року, визнанням ним своєї вини на розгляді справи в суді.

За таких підстав вважаю, що вину ОСОБА_1, у вчиненому правопорушенні доведено повністю.

При накладенні адміністративного стягнення у відношенні ОСОБА_1, суд враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.

Отже, враховуючи зазначені обставини справи, суд вважає, що для виправлення ОСОБА_1, а також з метою його виховання в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, буде доречним застосувати, щодо нього стягнення у виді громадських робіт, але на мінімальний строк, який передбачений санкцією ч.2 ст.173-2 КУпАП, оскільки таке стягнення повністю досягне мети його застосування.

          Керуючись ст.ст. 284, 287, 294 КУпАП,

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 за ч.2 ст.173-2 КУпАП притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 40 (сорока) годин громадських робіт, з відбуванням їх не більше як чотири години на день, які полягають у виконанні порушником, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Рівненської області через Дубровицький районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя:          підпис                                                                                                     

З оригіналом згідно

Суддя Дубровицького

          районного суду                                                                        І.О. Гордійчук

 


  • Номер:
  • Опис: розпивав алкогольні напої в громадському місці
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-101/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Гордійчук І.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.01.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер:
  • Опис: 27.11.2010року майстер філії Глобинський райавтодор Галутва С.О.,не виконав припис ДАІ
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-101/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Гордійчук І.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.01.2011
  • Дата етапу: 14.01.2011
  • Номер: АП-101
  • Опис: Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-101/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Гордійчук І.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 12.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація