2-а-132/11
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 лютого 2011 року Новогродівський міський суд Донецької області
в складі: головуючого судді Броднікова С. О.
при секретарі Кравченко Ю.О.
з участю: представника відповідача УПФУ Віннікова В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Новогродівка адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м.Новогродівці про визнання дій неправомірними та зобов’язання провести перерахунок пенсії,
В С Т А Н О В И В:
03.11.2010 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до УПФУ в м.Новогродівка про визнання дій неправомірними та зобов’язання провести перерахунок пенсії, вказуючи на те, що він перебуває на обліку в УПФУ в м.Новогродівка, отримує пенсію за віком та продовжує працювати. 14.01.2009 року, на підставі його заяви, УПФУ в м.Новогродівка було зроблено перерахунок пенсії за стажем та заробітною платою. Однак, при проведенні перерахунку пенсії у 2009 році було застосовано показник заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2007 рік, а не за 2008 рік. На його письмове звернення з цього приводу 30.07.2010 року, відповідач надав йому відмову. Вважає, що діями відповідача порушено його права, передбачені Конституцією України та Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Частиною 4 ст.42 Закону встановлено, що у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із зарплати, з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок проводиться із зарплати за періоди страхового стажу, із застосуванням показника середньої зарплати працівника в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. Відповідно до ч.2 ст.40 зазначеного закону у випадку відсутності на час призначення пенсії відомостей середньої зарплати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за попередній рік для визначення заробітної плати застосовується наявна середня зарплата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за місяці попереднього року з наступник перерахунком зарплати (доходу) для нарахування пенсії після отримання відомостей про середню зарплату працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, який передує року звернення за призначенням пенсії. Рішенням КСУ №10-рп/2008 від 22.05.2008 року визнано неконституційними положення п.35 Розділу ІІ Закону України «Про державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносилися зміні до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», в тому числі в частині визначення показника зарплати та порядку проведення перерахунку, який застосував відповідач. Просив зобов’язати відповідача здійснити йому перерахунок пенсії із застосування показника заробітної плати в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2008 рік в розмірі 1573,99 грн., донарахувати і сплатити недоплачену пенсію з 01.01.2009 року.
В ході судового розгляду справи, позивач подав уточнення позовних вимог, в яких просить визнати дії УПФУ неправомірними щодо застосування при перерахунку пенсії показника заробітної плати на одну застраховану особу за 2007 рік в розмірі 1197 грн. Зобов’язати відповідача здійснити йому перерахунок та виплату пенсії за віком з 01.01.2009 року відповідно до ст.ст.40, 42 ч.4 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції від 09.07.2003 року № 1058-IV, з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих в галузях економіки України за 2008 рік.
В останнє судове засідання позивач не з'явився, подав письмову заяву, в якій просив розглянути справу без його участі. На уточнених позовних вимогах наполягає, просить їх задовольнити.
Представник УПФУ в м.Новогродівці позов не визнає, вказуючи на те, що ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (зміни, які внесені Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін в деякі законодавчі акти України») були передбачені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, після призначенні (перерахунку) пенсій та із урахуванням показника зарплати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та які відповідно до цього Закону враховуються для обчислення пенсії за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії, відповідно ст.40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Рішенням КСУ від 22.05.2008 року зміни, які були внесені до ст.ст.40, 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», показник середньої зарплати та порядок проведення перерахунку пенсій був визнаний неконституційним, а рішення по відновленню дій вказаних норм в попередній редакцій не приймалося. На підставі цього, перерахунок пенсії проводиться згідно п.п.3 п.11 постанови КМУ від 28.05.2008 року №530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян». Законодавче не врегульоване питання визнання показника зарплати в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески, тому перерахунки пенсій в 2009 та 2010 роках, згідно ПКМУ №530 від 28.05.2008 року проводяться з урахуванням показника зарплати в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка, згідно Закону, враховується для нарахування пенсії. На підставі звернення позивача до УПФУ в м.Новогродівка та надання документів для нарахування розміру пенсії була врахована середня зарплата за 2007 рік в розмірі 1197,91 грн., проведено перерахунок пенсії позивачу, яка виплачується згідно з діючим законодавством. Просить у задоволенні позову відмовити.
Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, суд вважає, адміністративний позов ОСОБА_2 обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
Позивач дійсно перебуває на обліку у відповідача як отримувач пенсії за віком, що підтверджується пенсійним посвідченням, та продовжує працювати, що підтверджується даними пенсійної справи, довідкою з місця роботи і не оспорюється відповідачем. На позивача поширюється вимоги Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Судом встановлено, що позивач 14.01.2009 року заповнив бланк заяви до УПФУ в м.Новогродівці про перерахунок пенсії, а 30.07.2010 року звернувся до відповідача з письмовою заявою про незгоду з проведеним перерахунком його пенсії, так як з урахуванням збільшення страхового стажу та показника середньої заробітної плати за попередній зверненню рік, тобто за 2008 рік, нарахована пенсії повинна бути більшою.
При перерахунку пенсії позивачу з 01 січня 2009 року враховано страховий стаж після призначення пенсії і спір з цього приводу між сторонами відсутній.
Відповідно ч.2 ст.19 Конституції України, ч.1 ст.9 КАС України, суд при вирішенні справи має керуватися принципом законності, відповідно до якого має перевіряти, чи діяли органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 року № 1058-4, який відповідно до його преамбули визначає принципи, засади і механізм функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення,перерахунку і виплати пенсій.
Абзацом другим преамбули цього Закону передбачено, що зміна умов і норм загальнообов'язкового державного пенсійного страхування здійснюється виключно шляхом внесення змін до цього Закону. Частиною 3 ст.4 даного Закону передбачено, що умови, норми та порядок пенсійного забезпечення визначається виключно законами про пенсійне забезпечення.
Право громадян України на отримання пенсійних виплат та соціальних послуг визначене ст.8 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Пунктом 2 ч.1 ст.8 зазначеного Закону таке право закріплене за особами, яким до дня набрання чинності цим Законом була призначена пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення» (крім соціальних пенсій) або була призначена пенсія (щомісячне довічне утримання) за іншими законодавчими актами, але вони мали право на призначення пенсії за Законом України «Про пенсійне забезпечення» - за умови, якщо вони не отримують пенсію (щомісячне довічне грошове утримання) з інших джерел, а також у випадках, передбачених цим Законом, - члени їхніх сімей.
Відповідно ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 року № 1058-IV у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону.
Згідно підпункту «б» підпункту 10 пункту 35 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 року N 107-VI, ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» була викладена в новій редакції: «У разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період після призначення пенсії не підлягає виключенню згідно із абзацом третім частини першої статті 40 цього Закону.
Проте рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп/2008 зміни, внесені підпунктом «б» підпункту 10 пункту 35 розділу II Закону України від 28.12.2007 року N 107-VI, в тому числі до ст.ст.40, 42 ч.4 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).
Конституційний Суд України дійшов висновку, що законом про Держбюджет не можна вносити зміни до інших законів, зупиняти їх дію чи скасовувати їх, оскільки з об'єктивних причин це створює протиріччя у законодавстві, і як наслідок - скасування та обмеження прав і свобод людини і громадянина.
У пункті 6 рішення КСУ, зазначено, що рішення у цій справі має преюдиціальне значення для судів загальної юрисдикції при розгляді ними позовів у зв'язку із правовідносинами, які виникли внаслідок дії положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», визнаних неконституційними.
Враховуючи викладене, суд при розгляді і вирішенні даного спору застосовує норми Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в редакції, які були чинними до внесення змін Законом №107.
Заперечуючи проти позову, представник відповідача посилається на те, що перерахунок пенсії проведено відповідно підпункту 3 п.11 постанови Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» у разі коли застрахована особа після призначення пенсії відповідно до Закону продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період, що настає після призначення пенсії, не підлягає виключенню згідно з абзацом третім частини першої статті 40 Закону.
Однак, слід зазначити, що у постанові Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» фактично відтворена редакція ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції Закону України від 28.12.2007 року №107-VI, яка визнана неконституційною, і таким чином умови перерахунку пенсії, визначені в п.п.3 п.11 постанови Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530, не відповідають цим умовам, викладеним в ст.40, ч.4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції від 09.07.2003 року № 1058-IV, яка відновила свою дію з 22 травня 2008 року.
Відповідно ч.2 ст.9 КАС України у разі невідповідності нормативно-правового акта Конституції України, закону України, міжнародному договору, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, або іншому правовому акту суд застосовує правовий акт, який має вищу юридичну силу.
Таким чином, виходячи з пріоритетності законів над підзаконними актами, якою є наведена вище постанова Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530, у спірних правовідносинах підлягають застосуванню ст.40 та ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції Закону від 09.07.2003 року № 1058-IV, які регулюють умови перерахунку пенсії позивача.
Зазначений висновок суду ґрунтується на конституційних нормах п.6 ч.1 ст.92 Конституції України, згідно якої виключно законами України визначаються основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення.
Спір між сторонами виник в зв'язку з застосування відповідачем при перерахунку пенсії позивачу показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії, за 2007 рік. Позивач наполягає на необхідності застосування показника середньої заробітної плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2008 календарний рік, що передує 2009 року, року звернення позивача за перерахунком пенсії.
Згідно ч.2 ст.40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в редакції від 09.07.2003 року № 1058-IV заробітна плата, з якої відповідно до ч.1 ст.40 зазначеного Закону обчислюється пенсія, визначається за формулою: Зп = Зс х (Ск : К), де: Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, у гривнях;
Зс - середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії;
Ск - сума коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за кожний місяць (Кз-1 + Кз-2 + Кз-3 + ... + Кз-n);
К - кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати (доходу) застрахованої особи.
Тобто, якщо перерахунок пенсії відповідно до ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» здійснюється із заробітної плати (доходу) за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст.40 цього Закону, то ця заробітна плата відповідно до ч.2 ст.40 цього Закону обчислюється з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням (перерахунком) пенсії, а тому у даному спорі вимоги позивача є обґрунтованими і для перерахунку його пенсії слід застосовувати цей показник середньої заробітної плати за 2008 рік.
Позиція відповідача в частині безпідставності вимог позивача ґрунтується виключно на відсутності законодавчого врегулювання питання визначення показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, що з огляду на вищевказані норми закону є помилковою та такою, що не ґрунтується на вимогах закону.
На думку суду, проведений відповідачем перерахунок пенсії позивачу у січні 2009 року, виходячи із показників заробітної плати (доходу) в середньому одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, за 2007 рік у розмірі 1197 гри. 91 коп. є безпідставним.
Суд вважає, що дії відповідача щодо перерахунку пенсії позивачу відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» № 530 від 28 травня 2008 року із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по України, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до ст.ст.40, 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії за 2007 рік, є неправомірними, оскільки не відповідають вищевказаним вимогам закону, а вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі.
Керуючись Конституцією України, ст.ст.28, 40, 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп/2008, ст.ст.9, 11, 12, 86, 159, 160, 162, 163, 186 КАС України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позовом ОСОБА_2о Управління Пенсійного фонду України в м.Новогродівці про визнання дій неправомірними та зобов’язання провести перерахунок пенсії, – задовольнити.
Визнати дії Управління Пенсійного фонду України в м.Новогродівці щодо перерахунку пенсії ОСОБА_2 відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» № 530 від 28 травня 2008 року, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по України, з якої сплачено страхові внески та враховується для обчислення пенсії за 2007 рік – неправомірними.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в м.Новогродівці здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_2 відповідно до вимог ст.40, ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», в редакції від 09.07.2003 року, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за перерахунком пенсії, за 2008 рік, починаючи з 01 січня 2009 року.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного адміністративного суду Донецької області через Новогродівський міський суд Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги на неї протягом 10 днів з дня її проголошення.
Постанову виготовлено в нарадчій кімнаті.
Суддя:
- Номер: 6-а/695/4/16
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.06.2016
- Дата етапу: 13.06.2016
- Номер: 6-а/697/31/2019
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Канівський міськрайонний суд Черкаської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.07.2019
- Дата етапу: 10.07.2019
- Номер: 6-а/180/37/19
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Марганецький міський суд Дніпропетровської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.08.2019
- Дата етапу: 14.08.2019
- Номер: 2-аво/740/10/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у адміністративних справах (2-асз, 2-ар, 2-аво, 2-адр, 2-азз, 2-аі)
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.12.2019
- Дата етапу: 27.12.2019
- Номер:
- Опис: визнання дій неправомірними та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги до пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Іванівський районний суд Одеської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2011
- Дата етапу: 13.07.2011
- Номер:
- Опис: про невиконання відповідачем функцій щодо виплати щомісяцної державної соціальної допомоги дітям війни та вчинення невних дій
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Біляївський районний суд Одеської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.01.2011
- Дата етапу: 15.02.2011
- Номер:
- Опис: Про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2011
- Дата етапу: 31.05.2012
- Номер: 2-а-132/11
- Опис: про стягнення підвищення до пенсії дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Білогірський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.01.2011
- Дата етапу: 28.02.2011
- Номер: 2-а-132/11
- Опис: про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та стягнення з органу владних повноважень- УПФУ в Талалаївського районі не отриманої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.02.2011
- Дата етапу: 09.02.2011
- Номер:
- Опис: визнання бездіяльності протиправною та зобов"язання вчинити певні дії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Погребищенський районний суд Вінницької області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.01.2011
- Дата етапу: 31.01.2011
- Номер: 2-а-132/2011
- Опис: перерах пенсії потраждалому на ЧАЕС
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: закрито провадження
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.02.2011
- Дата етапу: 10.02.2011
- Номер: 2-а-132/1907/11
- Опис: Топорницька Є.В. про ст-ня надбавки дітям війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Зборівський районний суд Тернопільської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.01.2011
- Дата етапу: 25.02.2011
- Номер: б/з
- Опис: визнання дій незаконними та зобов"язання суб"єкта владних повноважень нарахувати і виплатити недоплачену надбавку до пенсії як дитині війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Радивилівський районний суд Рівненської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2011
- Дата етапу: 17.03.2011
- Номер:
- Опис: стягнення доплати
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Волочиський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.01.2011
- Дата етапу: 24.02.2011
- Номер: 2-а-132/11
- Опис: соціального захисту дітей війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.11.2010
- Дата етапу: 13.11.2012
- Номер: 2-аво/740/10/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у адміністративних справах (2-асз, 2-ар, 2-аво, 2-адр, 2-азз, 2-аі)
- Номер справи: 2-а-132/11
- Суд: Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
- Суддя: Бродніков С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.12.2019
- Дата етапу: 21.12.2019