У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07.12.2007 року Голованівський районний суд Кіровоградської області
в складі головуючого судді Рудь Н.В.
при секретарі Максютенко О.О.
розглянувши в відкритому попередньому судовому засіданні в с.Голованівськ заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу
встановив:
Заявник звернувся до суду з зазначеною заявою, вказавши, що він народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с.Новопокровка Красногвардійського району Кримської області і йому було присвоєне прізвище матері- “ОСОБА_2”, оскільки його батьки були не одружені. В 1969 році йому була виписана трудова книжка на прізвище “ОСОБА_2”, а в 1980 році йому видали паспорт на прізвище “ОСОБА_1”. При зверненні в управління Пенсійного фонду в Голованівському районі для оформлення пенсії, дані розбіжності було виявлено і в оформленні пенсії було відмовлено, тому він звертається до суду.
Просить встановити факт , що трудова книжка, видана на прізвище “ОСОБА_2” від 10.12.1969 року належить йому - ОСОБА_1.
В судовому засіданні заявник подав заяву, в якій просить справу закрити в зв”язку з тим, що документи які були необхідні для оформлення пенсії надійшли до управління Пенсійного фонду в Голованівському районі.
Суд, вивчивши матеріали справи та подану заяву, вважає,що вона підлягає задоволенню, оскільки виписка з актових записів про його народження та одруження його батьків надійшли до управління Пенсійного фонду в Голованівському району, а тому розглядати справу не має потреби.
За таких обставин суд вважає за необхідне відмову від заявлених вимог прийняти, провадження в справі закрити.
Наслідки закриття провадження у справі , передбачені ст.206 ЦПК України заявнику роз”яснені.
Керуючись п.3 ст.205 ЦПК України, суд
ухвалив:
Відмову заявника від позову до заінтересованої особи управління Пенсійного фонду в Голованівському районі про встановлення факту належності правоустановлюючого документу прийняти, провадження по справі закрити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 10 (десяти) днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 5 (п”яти) днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: