Судове рішення #13393882

                                                                                           Справа № 1-1022 за 2010 рік

                                                         В И Р О К

                                                 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 жовтня 2010 року  Білоцерківський міськрайонний суд Київської області в складі:

                                   головуючого - судді Бобкової Н.В.

                                   при секретарі -  Єрмійчук А.В.

за участю                  прокурора -  Савченка В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальну справу за обвинуваченням:

         ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Білої Церкви, українця, громадянина України, з середньою технічною освітою, одруженого, працюючого по найму, військовозобов’язаного, прож. в АДРЕСА_3,  в силу ст. 89 КК України не судимого,-

         ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженця м. Білої Церкви, українця, громадянина України, з середньою технічною освітою, одруженого,  працюючого по найму, військовозобов'язаного, прож. в АДРЕСА_4,  в силу ст. 89 КК України не судимого,-

 обох у скоєнні злочину, передбаченого ст.185 ч.2 КК України, -

                                                    в с т а н о в и в :

         ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 скоїли таємне викрадення чужого майна /крадіжку/,  вчинене за попередньою змовою групою осіб, за наступних обставин.

         11.07.2010 р. близько 18 год. 15 хв., ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись біля присадибної ділянки АДРЕСА_1, належній ОСОБА_3, за пропозицією ОСОБА_1, за попередньою змовою між собою, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, шляхом вільного доступу, вчинили крадіжку цапа, вартість якого складає 350 грн., належного гр. ОСОБА_4, завдавши останньому матеріальний збиток на вказану суму.

         Допитані в судовому засіданні підсудні ОСОБА_1 та  ОСОБА_2  вину у скоєнні інкримінованого слідством злочину визнали повністю, ствердили суду обставини його скоєння, зазначені в обвинуваченні,  вказали, що дійсно  11.07.2010 р. близько 18 год. 15 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись біля присадибної ділянки АДРЕСА_2 за пропозицією ОСОБА_1, за попередньою змовою між собою,  шляхом вільного доступу викрали цапа, якого зарізали, щоб приготувати за з’їсти, однак в подальшому прийшов господар та забрав цапа.

         У скоєному чистосердечно розкаюються, збитки потерпілому відшкодували. Просять суворо не карати і не позбавляти волі.

         Визнаючи себе повністю винними у скоєнні вищевказаних дій підсудні ОСОБА_1 та  ОСОБА_2  в силу ст.299 ч.3 КПК України просили суд не досліджувати докази стосовно фактичних обставин справи, які не оспорюють, при цьому їх права та наслідки вказаної відмови їм детально роз"яснено.

         З врахуванням наведеного суд визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які не оспорюються.

         Таким чином суд рахує, що вина ОСОБА_1 та  ОСОБА_2  доведена повністю і їх дії органами досудового слідства вірно кваліфіковані за ст.185 ч.2 КК України, оскільки вони вчинили таємне викрадення чужого майна /крадіжку/,  вчинене за попередньою змовою групою осіб.

       Обираючи покарання підсудним, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного злочину, особи підсудних, обставини справи.

       Підсудні ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 судимості не мають, чистосердечно розкаюються у вчиненому, по місцю проживання як особи характеризуються позитивно, збитки потерпілому відшкодували, ОСОБА_1 є постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, має малолітнього сина ОСОБА_5 - ІНФОРМАЦІЯ_6 - зазначені обставини суд розцінює як пом"якшуючі відповідальність і, з врахуванням думки  прокурора стосовно виду покарання рахує, що виправлення та перевиховання підсудних ОСОБА_1 та  ОСОБА_2  можливе без відбування покарання, з випробуванням.

       Речовий доказ по справі -   тушку цапа, яку передано на зберігання потерпілому,  необхідно залишити йому по приналежності.

       Цивільний позов по справі не заявлявся.

       На підставі викладеного, керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд,-

                                                    З А С У Д И В :

       ОСОБА_1 та ОСОБА_2 визнати винними у скоєнні злочину, передбаченого ст.185 ч.2  КК України і призначити покарання у вигляді  3/трьох/ років позбавлення волі - кожному.

       На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити ОСОБА_1 та ОСОБА_2 від відбування призначеного покарання, якщо вони протягом іспитового терміну - 2/два/ роки, не вчинять нового злочину та виконають покладені на них обов’язки: не виїжджати на постійне місце проживання за межі України без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти  вказану інспекцію про зміну місця проживання, періодично з'являтися на реєстрацію в кримінально-виконавчу  інспекцію.        

        Контроль за поведінкою засуджених покласти на відділ виконання покарань Білоцерківського МВВС.

       Речовий доказ по справі  залишити  потерпілому   по-приналежності.

       Запобіжний захід засудженим до вступу вироку в законну силу залишити попередній - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.

       Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Київської області протягом 15 діб з моменту проголошення через Білоцерківський міськрайонний суд.

       Головуюча:                                                     Н.В.Бобкова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація