Справа № 3-4694/10
ПОСТАНОВА
про притягнення до адміністративної відповідальності
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17.12.2010 р. м. Запоріжжя
Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Стоматов Е.Г., розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який мешкає в АДРЕСА_1, працюючого: заступник начальника цеху складання авто ЗАТ «ЗАЗ», ідентифікаційний код в матеріалах справи відсутній, за правопорушення, передбачене ч.1 ст. 188-16 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 09.11.2010 р. о 14-30 год на території ЗАТ «ЗАЗ» по пр.. Леніна, 8, при перевірці стану цивільного захисту та техногенної безпеки на підприємстві не виконав законні вимоги посадових осіб спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади припису ДІЦЗтаТБ, а саме: не організував придбання спеціального одягу яскраво оранжевого кольору (каску, куртку і т.п.) для виконавчого керівника.
В судове засідання ОСОБА_1 не з»явився, про час і місце розгляду справи повідомлялася належним чином. Причину неявки суду не повідомила.
Дослідивши матеріали справи, встановивши її обставини, суддя вважає, що вина правопорушника знайшла своє достовірне підтвердження.
При вирішенні питання про стягнення, суддя враховує характер скоєного правопорушення, данні про особу, наслідки вчиненого правопорушення, у зв’язку з чим суд вважає за необхідне призначити стягнення у вигляді штрафу.
На підставі ст. 284 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 188-16 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 170 (сто сімдесят) грн. на користь держави.
Постанову судді може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області через Комунарський районний суд м. Запоріжжя шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора на постанову судді протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: Е.Г.Стоматов