Судове рішення #13369
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 

про відкриття провадження в адміністративній справі

 

02 червня 2006 р.                                                                                      Справа №  16/178

 

Суддя О.В. Васьковський розглянувши матеріали

 

за позовом          арбітражного керуючого, ліквідатора приватного підприємця ОСОБА_1, м. Мукачево

 

до (1)          Закарпатської філії спеціалізованого Державного підприємства „Укрспецюст” Міністерства юстиції України, м. Ужгород

 

до (2)          державної виконавчої служби у  місті Мукачево, м. Мукачео

 

про            про заборону вчиняти будь-які дії направлені на реалізацію майна ОСОБА_1 до завершення процедури банкрутства п/п ОСОБА_1

 

визнав  їх  достатніми  для  прийняття  позовної заяви  до розгляду.

 

У позовній заяві позивач, просить вжити заходів забезпечення адміністративного позову, а саме: накласти арешт на майно ОСОБА_1, а саме двокімнатну квартиру в           м. Мукачево, за адресою: АДРЕСА_1 та заборонити органам ДВС та ЗФ СПД „Укрспецюст” вчиняти будь-які дії направлені на реалізацію майна ОСОБА_1 до завершення розгляду позовної заяви. Необхідність вжиття таких заходів позивач обґрунтовує тим, що приватний підприємець ОСОБА_1 відповідно до постанови господарського  суду Закарпатської області від 12.09.05 у справі №6/100 визнаний банкрутом і щодо нього запроваджено ліквідаційну процедуру. Однак, органом ДВС здійснюється реалізація майна ОСОБА_1 на стадії виконавчого провадження, не зважаючи на повідомлення ліквідатора про визнання суб'єкта господарювання ОСОБА_1 банкрутом. Такі дії органу ДВС  суперечать порядку встановленому чинним законодавством та порушують права  ОСОБА_1  Крім того, на 05.06.06 призначені торги з продажу майна ОСОБА_1

Відповідно до п.7 ст.37 Закону України „Про виконавче провадження” виконавче провадження підлягає закінченню у випадку передачі виконавчого документа арбітражному керуючому у разі визнання боржника банкрутом. Крім того, у абз.2 ч.7 ст.48 „Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що у разі призначення ліквідатором громадянина-підприємця арбітражного керуючого, останній здійснює продаж  його майна.

 

Враховуючи обставини викладені у позовній заяві та доданих матеріалів, а також реальної ймовірності продажу майна органом ДВС, що порушить права приватного підприємця ОСОБА_1 та його кредиторів у справі про банкрутство на стадії ліквідаційної процедурі, а для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, господарський суд вважає за необхідне, у відповідності до ч. ч. 1, 4 ст. 117 Кодексу адміністративного судочинства  України, заборонити відповідачам 1 та 2 вчиняти дії направлені на відчуження спірного нерухомого майна. 

Керуючись статтями 104 - 107, 111, 117 Кодексу адміністративного судочинства  України,

 

УХВАЛИВ:

 

відкрити провадження в адміністративній справі.

Попереднє засідання призначити на 15 червня 2006 р. о 11:00 год.  що відбудеться у приміщенні господарського суду Закарпатської області за адресою: 88000, м. Ужгород,                               вул. Коцюбинського, 2а, к. 406.

Зобов'язати відповідача 1 та відповідача 2 подати господарському суду довідку про включення до ЄДРПОУ.

До дня попереднього засідання, не пізніше 15.06.06, запропонувати відповідачу 1 та відповідачу 2 подати письмові заперечення проти позову та докази,  які в них є.

Явку  представників сторін у судове засідання визнати ОБОВ'ЯЗКОВОЮ.

Накласти арешт на майно ОСОБА_1, а саме двокімнатну квартиру, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та заборонити органам  ДВС та ЗФ СПД „Укрпспецюст” вчиняти будь-які дії направлені на реалізацію майна ОСОБА_1 у тому числі вказаної двокімнатної квартири.

У відповідності  до  вимог  ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства  України  довести  до відома  сторін  їхні процесуальні  права та  обов'язки згідно  зі  ст.  49  Кодексу адміністративного судочинства  України (див. на звороті).

Копію даної ухвали направити сторонам по справі.

Справа розглядатиметься  суддею  О.В. Васьковським одноособово.

 

    Суддя                                                                            О.В. Васьковський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).

 

1.          Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2.          Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними

правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3.          Особи, які беруть участь у справі, мають право:

 

1)          знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та

стосуються їхніх інтересів;

2)          знайомитися з матеріалами справи;

3)          заявляти клопотання і відводи;

4)          давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5)          подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6)          висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам,

які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7)          подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8)          знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9)          робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

 

10)          оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11)          користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4.          Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді  засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім вказаних  прав  та  обов'язків згідно  з  ст. 51 КАС України  позивач  має  право  змінити   підставу  або  предмет  адміністративного  позову, збільшити  або  зменшити  розмір  позовних  вимог або  відмовитися  від адміністративного  позову в  будь -який  час  до  закінчення  судового  розгляду. Позивач має право відмовитися   від  адміністративного позову й  у суді  апеляційної чи  касаційної  інстанції до  закінчення відповідно апеляційного чи  касаційного розгляду.

Відповідач  має право  визнати адміністративний  позов  повністю  або  частково, подати заперечення  проти  адміністративного позову.

Сторони  можуть  досягнути   примирення  на  будь -якій  стадії адміністративного  процесу, що  є підставою для  закриття провадження в адміністративній  справі .

Суд  не  приймає відмови позивача від адміністративного  позову, визнання адміністративного  позову відповідачем  і не  визнає  умов  примирення   сторін, якщо  ці дії суперечать  закону або порушують  чиї - небудь  права, свободи чи  інтереси.

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація