Судове рішення #13362664

                                                     

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


28 квітня 2010 року                                                            

                                      справа № 2-а-4201/10/1070


  Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого - судді Леонтович А.М.,  при секретарі судового засідання Воронюк М.М., за участю представників сторін

від позивача:  не з'явився            

від відповідача:  не з'явився        

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу


за позовом   Управління Пенсійного фонду України у м. Василькові Київської області

до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1  

про стягнення заборгованості


                                                                   ВСТАНОВИВ:

Управління Пенсійного фонду України у м. Василькові Київської області (надалі - позивач) звернулось до суду з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (надалі - відповідач) про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків у розмірі 3365 грн 70 коп.

Ухвалою   Київського окружного адміністративного суду від 26 березня 2010 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до судового розгляду на 28 квітня 2010 року.

28 квітня 2010 року до Київського окружного адміністративного суду від позивача надійшло клопотання про відмову від адміністративного позову та закриття провадження у справі в зв’язку з погашенням боргу в повному обсязі.

            Представник позивача та представник відповідача у судове засідання на 28 квітня 2010 року не з'явились, хоча були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового розгляду.

            Згідно частини першої статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач – визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.  

Оскільки, відмова позивача від адміністративного позову не суперечить закону та не порушує чиїх - небудь прав, свобод  або інтересів, а тому й приймається судом.

Згідно статті 95 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі відмови  позивача від адміністративного позову понесені ним витрати відповідачем не  відшкодовуються, а витрати відповідача за його заявою стягуються із позивача, крім випадків, коли позивач звільнений від сплати судових витрат. Однак, якщо позивач   відмовився від  адміністративного позову внаслідок задоволення його відповідачем після  подання  адміністративного позову,  то суд  за  заявою позивача присуджує всі понесені ним у справі  витрати із відповідача.

При цьому, слід враховувати загальні положення розподілу судових витрат, які визначені частиною четвертою статті 94 Кодексу адміністративного судочинства. У справах, в яких позивачем є суб’єкт владних повноважень, а відповідачем – фізична чи юридична особа судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст.  14, 87, 95, 112, 136, 157, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

                                                                   

УХВАЛИВ:

           1. Прийняти відмову від позову Управління Пенсійного фонду України у м. Василькові Київської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 3365 (три тисячі триста шістдесят п’ять) грн 70 коп.

           2.  Закрити провадження в адміністративній справі № 2-а-4201/10/1070.

           2. Копію ухвали про закриття провадження в адміністративній справі надіслати сторонам.

Ухвала відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали, за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

       

      Суддя                  (підпис)                                                                         А.М. Леонтович

      З оригіналом згідно. Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація