Справа № 2-974-1/09
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 березня 2009 року Солом"янський районний суд м. Києва в складі:
головучого-судді Завгородньої І.М.
при секретарі Копєйчиковій К.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом, зазначивши в його обгрунтування, що відповідач є власником квартири АДРЕСА_1. Квартира -трьокімнатна, загальною площею 55, 70 кв. м., житловою площею 40, 80 кв. м.
Відповідач не регулярно сплачували квартиру плату та плату за користування комунальними послугами протягом тривалого часу, а саме з 01.04.2008р., в зв"язку з чим станом на 01.09.2008 р. утворилась заборгованість в сумі 981 грн. 03 коп.
Оскільки відповідач в добровільному порядку не сплачував вказану заборгованість, тому позивач вимушений звернутись до суду з позовом, в якому просить стягнути на його користь з відповідача утворену заборгованість по платі за утримання житла та платі за користування комунальними послугами, а також судові витрати в сумі 81 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав та просив його задовольнити.
Відповідач, будучи належним чином повідомленими про день, час та місце розгляду справи в судове засідання не з»явилися, не надіславши повідомлення про перенесення розгляду справи, тому суд ухвалив провести заочний розгляд справи на підставі ч. 1 ст. 224 ЦПК України. Як вбачається з акту ВСП «Індустріальний» від 02.03.2009 року вручити судову повістку відповідачу не виявилося можливим, оскільки при неодноразовому відвідуванні двері квартири не відчиняють.
Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає позовні вимоги обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, оскільки відповідно ст. ст. 162, 179 ЖК України та п. 17 "Правил користування приміщенями житлових будинків і прибудинковими територіями", затверджених постановою КМУ від 08.10.92 р. № 572, відповідач зобов’язаний своєчасно вносити плату за утримання житла та плату за користування комунальними послугами, а також відповідно до ст. 88 ЦПК України нести судові витрати по справі.
Як встановлено в судовому засіданні відповідач є власником квартири АДРЕСА_1. Квартира - трьокімнатна, загальною площею 55, 70 кв. м., житловою площею 40, 80 кв. м.
Відповідач не регулярно сплачували квартиру плату та плату за користування комунальними послугами протягом тривалого часу, а саме з 01.04.2008р., в зв"язку з чим станом на 01.09.2008 р. утворилась заборгованість в сумі 981 грн. 03 коп.
Таким чином з відповідачів, відповідно до ст. 526 ЦК України, підлягає стягненню на користь позивача сума заборгованості по платі за утримання житла та платі за користування комунальними послугами у розмірі 981 грн. 03 коп.
Крім того, відповідно до ст. 88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача підлягають стягненню судові витрати складають 81 грн.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 60, 88, 208, 224-226 ЦПК України, ст. ст. 162, 179 ЖК України, ст. 526 ЦК України-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом»янської районної у м. Києві ради по платі за утримання житла та оплаті за користування комунальними послугами в розмірі 981 (дев»ятсот вісімдесят одну) грн. 03 коп.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Комунального підприємства «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом»янської районної у м. Києві ради судові витрати в у сумі 81 грн.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявок відповідача.
Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.