Справа № 3-66/2011
ПОСТАНОВА
про притягнення до адміністративної відповідальності
21.01.2011 р. м. Запоріжжя
Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Ярошенко А.Г., розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який мешкає в АДРЕСА_1, не працюючого, ідентифікаційний код в матеріалах справи відсутній, за правопорушення передбачене ст. 124 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії АР1 № 095286 від 20.12.2011 року, 20.12.2011 р. о 15 год. 35 хв., водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Опель омега» н/з НОМЕР_1 в м. Запоріжжя на стоянці біля супермаркету «Ашан», при русі заднім ходом не впевнився в безпеці в наслідок чого скоїв зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, яким керував водій ОСОБА_2
В наслідок чого механізми отримали механічні пошкодження, травмованих немає.
В судовому засіданні, 21.01.2011 року, ОСОБА_1, свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, проти викладених у протоколі обставин скоєного не заперечував, розкаюється.
Дослідивши матеріали справи, встановивши її обставини, суддя вважає, що вина правопорушника знайшла своє достовірне підтвердження.
З огляду на вищенаведене суддя приходить до висновку, що ОСОБА_1, дійсно порушив п. 10.9 Правил дорожнього руху України за що повинен нести відповідальність за ст. 124 КУпАП.
При вирішенні питання про стягнення, суддя враховує характер скоєного правопорушення, данні про особу, у зв’язку з чим суд вважає за необхідне призначити стягнення у вигляді штрафу.
На підстав ст. ст. 30, 284 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 340 грн. на користь держави.
Постанову судді може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області через Комунарський районний суд м. Запоріжжя шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора на постанову судді протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: А.Г. Ярошенко
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Р/с 33113336700005, ГУДК в Запорізькій області ЄДРПОУ 34677119 МФО 813015 Код платежу: 21081300 отримувач: держ. Бюджет Комунарського району.
У разі несплати правопорушником штрафу у установлений строк для добровільного виконання, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання у відповідний орган. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу , визначеного КУпАП;
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-66/2011
- Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ярошенко Андрій Григорович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.01.2011
- Дата етапу: 12.01.2011