Судове рішення #13351442

Справа № 2-3398

2009 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" червня 2009 року Голосіївський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Іваненко Ю.Г.

при секретарі - Арнаутові Я.Б.

з участю позивача - ОСОБА_1

відповідача - ОСОБА_3.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,

в ста но вив:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу.

Свої вимоги мотивує тим, що 4 листопада 1989 року між позивачем та відповідачем було зареєстровано шлюб Палацом реєстрації шлюбів та новонароджених в м. Києві.

Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають.

Спільне життя з відповідачем не склалося. Основною причиною розірвання шлюбу є те, що оскільки і подружжя різні погляди на життя та інші обставини. Протягом місяця сторони не ведуть спільного господарства та не підтримують шлюбних відносин не проживають разом, та протягом цього часу у кожного склалося особисте життя.

За таких обставин вважає, що сім"я розпалася остаточно, шлюб існує лише формально і тому зберігати його в подальшому є недоцільним та строк на примирення не потрібний.

В судовому засіданні позивач - ОСОБА_1 повністю підтримала позовну заяву, просила суд її задовольнити в повному обсязі, шлюб між нею та відповідачем розірвати.

Відповідач - ОСОБА_3. в судовому засіданні проти розірвання шлюбу не заперечував.

Суд, вислухавшії позивача, відповідача, вивчивши матеріали справи вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.

В даному судовому засіданні встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 4.11.1989 року, у Палаці реєстрації шлюбів та новонароджених в м. Києві, про що зроблено актовий запис № 6053.

Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають.

Спільне життя сторін не склалось, в зв’язку з тим, що виникли непорозуміння, різні погляди на життя, відсутні спільні інтереси.

Сторони припинили шлюбні відносини, ведення спільного господарства.

Отже, суд приходить до висновку, що шлюб існує лише формально та зберегти його вже неможливо, а тому слід розірвати.

Також, в даному судовому засіданні встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить інтересам дитини та сторін по даній справі.

Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 57, 58, 130, 174, 175, 195, 208, 209, 212, 213, 214, 215, 218 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу - задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, укладений 4.11.1989 року та зареєстрований у Палаці реєстрації шлюбів та новонароджених в м. Києві, про що зроблено актовий запис № 6053 -розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_3 17 гривень - судовий збір на користь держави.

ОСОБА_1 звільнити від сплати судового збору.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація