Справа № 2а-752/09
УХВАЛА
06 липня 2009 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді - І.А. Коломеєць,
при секретарі - О.М. Кічік,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в постанові суду від 01 червня 2009 р. по справі за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Управління праці та соціального захисту населення Голосіївського району м. Києва про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання перерахувати і виплатити щомісячну додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю, а також щорічну допомогу на оздоровлення як постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи, -
встановив:
Позивач звернувся до Голосіївського районного суду м. Києва з позовом до Головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Управління праці та соціального захисту населення Голосіївського району м. Києва про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання перерахувати і виплатити щомісячну додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю, а також щорічну допомогу на оздоровлення як постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи.
01 червня 2009 р. по справі винесено постанову, якою позов ОСОБА_1 - задоволено частково.
23 червня 2009 р. від позивача по справі надійшла заява про виправлення описки у тексті постанови, на аркуші справи № 66 якої прізвище, ім’я та по-батькові позивача зазначено як „ОСОБА_1. ", замість „ОСОБА_1 ".
Відповідно до п. 1 ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки.
Сторони в судове засідання не з’явились, про місце та час розгляду справи повідомлялись належним чином, причини неявки н відомі, проте, їх неприбуття в судове засідання не перешкоджає розгляду питання про виправлення описок.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 про виправлення описки задовольнити та виправити допущену описку.
На підставі викладеного та керуючись ст. 169 КАС України, суд, -
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки задовольнити.
Внести виправлення допущеної описки в постанові Голосіївського районного суду м. Києва від 01 червня 2009 р. по справі за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Управління праці та соціального захисту населення Голосіївського району м. Києва про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання перерахувати і виплатити щомісячну додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю, а також щорічну допомогу на оздоровлення як постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Виправити описку постанові Голосіївського районного суду м. Києва від 01 червня 2009 р. по справі за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Управління праці та соціального захисту населення Голосіївського району м. Києва про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання перерахувати і виплатити щомісячну додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю, а також щорічну допомогу на оздоровлення як постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи, і вважати, що в її тексі на аркуші справи № 66 зазначено прізвище, ім’я та по-батькові позивача як „ОСОБА_1 ".
В іншій частині постанову залишити без змін.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.