Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на


Особи
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #133463205

Справа № 766/13262/21

Провадження №2/654/421/2022


УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції


10 січня 2022 року м. Гола Пристань


Суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Ширінська О.Х., дослідивши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк», ТОВ «ФК «ФІНІЛОН» про захист прав споживача, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування збитків, -


у с т а н о в и л а :

У провадженні Голопристанського районного суду Херсонської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк», ТОВ «ФК «ФІНІЛОН» про захист прав споживача, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування збитків.

05.01.2022 року до суду надійшло клопотання представника відповідача Ананійчук О.А. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у зв`язку з неможливістю прибуття представника до приміщення Голопристанського районного суду через значну віддаленість.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Таким чином, для забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суддя вважає за необхідне надати можливість стороні відповідача у даній справі приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Керуючись ст. 212 ЦПК України, -


п о с т а н о в и л а :

Судове засідання, призначене на 10.01.2022 року о 10:00 годині по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк», ТОВ «ФК «ФІНІЛОН» про захист прав споживача, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування збитків, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua

Копію ухвали надіслати представнику відповідача Ананійчук О.А.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:О. Х. Ширінська
 • Номер: 2/654/1021/2021
 • Опис: захист прав споживачів, відновлення становища, яке існуло до порушення, відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди відповідно ст.16 Цивільного кодуксу України
 • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
 • Номер справи: 766/13262/21
 • Суд: Голопристанський районний суд Херсонської області
 • Суддя: Ширінська О.Х.
 • Результати справи:
 • Етап діла: Призначено склад суду
 • Департамент справи:
 • Дата реєстрації: 01.09.2021
 • Дата етапу: 01.09.2021