Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на


Особи
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #133463198

Справа № 654/2990/21

Провадження №2/654/381/2022

УХВАЛА


04 січня 2022 року Голопристанський районний суд Херсонської області в складі:

головуючого судді Сіянко В.М.,

за участю секретаря Петришак В.П.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в м. Гола Пристань цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл спільного сумісного майна подружжя, -

у с т а н о в и в :

12 жовтня 2021 року адвокат Коваленко В.В., яка представляє інтереси ОСОБА_1 , звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розподіл спільного сумісного майна подружжя.

У підготовчому засіданні представник позивача заявила клопотання про витребування з Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м.Херсон, вул.Перекопська, 17) інформацію, а саме:

- чи зареєстрована за ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , сільськогосподарська техніка, якщо так, яка саме та дата реєстрації;

- чи знімалася з реєстраційного обліку сільськогосподарська техніка, яка значилася за ОСОБА_2 , якщо так, зазначити найменування сільськогосподарської техніки відповідно до технічного паспорту, дату зняття з обліку та підставу зняття.

Відповідно до ч.1, 5 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Згідно положень ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази у разі задоволення клопотання.

На підставі викладеного, враховуючи необхідність для повного та об`єктивного розгляду справи інформації, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити частково.

Таким чином, керуючись ст. ст. 81, 84 ЦПК України, суд -

п о с т а н о в и в :

Витребувати з Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м.Херсон, вул.Перекопська, 17) інформацію:

- чи зареєстровані за ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , трактори, яка дата реєстрації;

- чи знімалися з реєстраційного обліку трактори, які значилися за ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за вересень 2021 року.

Витребувані докази надати до Голопристанського районного суду Херсонської області (Херсонська область, м. Гола Пристань вул. Горького, 19) в строк до 14 лютого 2022 року.

Роз`яснити, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала суду оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

СуддяВ. М. Сіянко