Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #133391890

Справа № 654/3629/21

Провадження № 1-кс/654/4/2022У Х В А Л А


04 січня 2022 року


Слідчий суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Третьякова І.В. розглянувши подання начальника державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» про передачу в дохід держави матеріальних цінностей, -

В С Т А Н О В И В:

Начальник державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» звернувся до суду з поданням про передачу в дохід держави матеріальних цінностей.

З подання слідує, що 29.11.2021 року близько 08:40 год. з метою перевірки інформації про можливе зберігання засудженими заборонених предметів, черговою зміною відділу нагляду і безпеки під час поіменної перевірки медичного ізолятору установи в правій кишені штанів засудженого ОСОБА_1 було виявлено та вилучено мобільний телефон марки «ERGO» без IMEI чорного кольору в неробочому стані.

В зв`язку з порушенням ОСОБА_1 положень п. 3 ч.4. ст. 107, ст. 133 КВК України та п.3 ч.4 розділу ІІ наказу Міністерства юстиції України №2823/5 від 28.08.2018р. "Про затвердження Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань" в поданні ставиться питання про передачу в дохід держави вилученого у засудженого мобільного телефону.

Дослідивши та перевіривши матеріали подання, слідчий суддя прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ч.7 ст. 102 КВК України, перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України.

Зберігання засудженими при собі речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені у засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в колоніях, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого відповідно до положень розділу VIII Кримінального процесуального кодексу України.

Таким чином, слідчий суддя приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню, оскільки зберігання мобільних телефонів засудженими забороняється і є порушенням внутрішнього розпорядку.

Керуючись ст. 102, ст. 107 ч.4 КВК України, ст. 537, 539 КПК України, слідчий суддя, -

П О С Т А Н О В И В:

Подання начальника державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» - задовольнити.

Конфіскувати та передати у дохід держави вилучений у засудженого ОСОБА_1 мобільний телефон марки «ERGO» без IMEI чорного кольору в неробочому стані. Ухвала оскарженню не підлягає.


Слідчий суддя І. В. Третьякова