Судове рішення #1333791

                                                                                                                                                                                                            УКРАЇНА

                                                        Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                              ІМЕНЕМ УКРАЇНИ                   Справа № 2-2909/07

           10 грудня  2007 р.  Первомайський міський суд Луганської області  в складі :                                                 головуючого  судді                           Мазки Н.Б.                                                                                  при секретарі                                 Семенюк Н.О.,                                                        розглянувши  у відкритому судовому засіданні у залі суду  в м. Первомайську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою що втратила право на користування житловим приміщенням, суд

                                                           В с т а н о в и в :                                                                              Позивач  ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, посилаючись на те, що  відповідач ОСОБА_2 є його  батьком, якому в 1978 р.  була надана трьохкімнатна квартира, яка розташована за адресою: Луганська обл., АДРЕСА_1. Квартира не приватизована, особистий рахунок відкрито на ім'я відповідача. На теперішній час  позивач в квартирі мешкає один, відповідач в квартирі зареєстрований, але не проживає з 2001 р. До сьогоднішнього дня відповідач не з'являвся, особистих речей у квартирі немає, за комунальні послуги не сплачував. Позивач просить визнати відповідача таким, що  втратив   право на користування житловим приміщенням, яке розташоване за адресою:  Луганська обл., АДРЕСА_1.

            Позивач підтримав  позовні вимоги і просить їх задовольнити, пояснив, що в травні 2001 р. його батько повідомив, що має намір проживати разом з жінкою, прізвище та місце проживання якої не вказав, забрав свої речі і пішов з дому.

             Відповідач в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи було повідомлено  в оголошенні „Наша газета”.

            Представник третьої особи  до суду не з`явився, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином, про причину неявки суд не повідомив.

            10 грудня 2007 р. суд прийняв ухвалу про заочний розгляд справи.                                       Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що  позов підлягає задоволенню.         

            Згідно до вимог ст. 71, 72 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за  ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців. Визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки провадиться в судовому порядку.                                      

            В судовому засіданні встановлено, що відповідач ОСОБА_2,               ІНФОРМАЦІЯ_1 р. народження зареєстрований  за адресою: Луганська обл., АДРЕСА_1, на його ім'я відкрито особовий рахунок (а.с. 7,8). Згідно актів  ОСОБА_2 за вказаною адресою не проживає з травня 2001 р., його особисті речі в квартирі відсутні (а.с. 9, 10). Відповідно довідки наданої Первомайським МВ УМВС України в Луганській області  ОСОБА_2 не перебуває у розшуку (а.с. 11). З повідомлення Відділу реєстрації актів цивільного стану м.Первомайська вбачається, що ОСОБА_2 в записах актів про смерть не значиться (а.с. 12). Згідно довідки з  управління Пенсійного фонду України м.Первомайська пенсійна справа ОСОБА_2 закрита з травня 2001 р. (а.с. 14).

            Свідки ОСОБА_3 і ОСОБА_4в судовому засіданні пояснили, що відповідач ОСОБА_2 з травня 2001 р. не проживає за адресою: Луганська обл., АДРЕСА_1; місце його знаходження їм не відоме. ОСОБА_4також пояснила, що в травні 2001 р.ОСОБА_2повідомив їй про те, що має намір проживати разом з жінкою, прізвище та місце її проживання не повідомив. Свідки  повідомили, що              ОСОБА_2 порядна людина, спиртними напоями не зловживав. 

            Оцінюючи належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд визнає їх достовірними, а вимоги прокурора такими, що підлягають задоволенню, оскільки встановлено, що дійсно  відповідач  за адресою спірної квартири не проживає протягом шести місяців  без поважної причини і підлягає визнанню таким, що втратив право користування житловим приміщенням з травня 2001 р.                                              

            Керуючись вимогами ст. ст.71, 72 ЖК України, ст.ст.  214, 215,  256, 259  ЦПК України, суд 

 

                                 В и р і ш и в :                                                                                                             Позов задовольнити.                                                                                                                    Визнати   ОСОБА_2  такою особою, яка втратила право користування житловим приміщенням, розташованим за адресою: Луганська область, АДРЕСА_1                                                             

Копію заочного рішення надіслати відповідачу не пізніше п'яти діб з дня його проголошення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачів, яку  може бути подано протягом десяти діб з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволенню заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому Цивільного-процессуальним кодексом України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалась заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.

Заочне рішення набирає чинності після закінчення десятиденного строку на апеляційне оскарження.

            Заочне рішення може бути  оскаржене до Луганського апеляційного суду через Первомайський  міський суд протягом   десяти діб з дня проголошення.

 

            Суддя         

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація