Справа № 22Ц-337/11
28.01.2011
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-337/11 оскаржуване рішення ухвалено під головуванням:
Категорія: 2 Луценко Л. Доповідач: Жданкін В.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 січня 2011 року колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області в складі:
Головуючого: Жданкіна В.В.
Суддів: Морозовського В.І., Чуприни В.О.
При секретарі: Топольській В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань апеляційного суду Вінницької області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання частково недійсним свідоцтва про права власності на будинок та визнання права власності на Ѕ частину будинку, -
В С Т А Н О В И Л А :
Ухвалою Замостянського районного суду м. Вінниці від 09.12.2010р. позовну заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про поділ будинку з господарськими спорудами залишено без розгляду.
В апеляційній скарзі позивачі просять ухвалу суду скасувати як незаконну, постановлену з порушенням норм процесуального права.
Перевіривши законність та обґрунтованість ухвали суду в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що скарга підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до п. 4 ст. 311 ЦПК України, ухвала суду підлягає скасуванню з направленням справи на новий розгляд, якщо судом було порушено норми матеріального чи процесуального права, які призвели до неправильного вирішення питання.
Не можна погодитись з висновком суду, що позивачі повторно не з’явились в судове засідання без поважних причин.
З матеріалів справи вбачається, що в судове засідання з’явився адвокат позивачів. Крім того, суд не дав належної оцінки тим обставинам, що позивачі, являючись інвалідами, часто хворіють.
За таких обставин, ухвалу суду неможливо вважати законною і обґрунтованою.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 307, ч. 4 ст. 311, 315 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А :
Апеляційну скаргу ОСОБА_2, ОСОБА_3 задоволити.
Ухвалу Замостянського районного суду м. Вінниці від 9 грудня 2010р. скасувати, а справу направити в той же суд для продовження розгляду по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена протягом 20 днів до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.
Головуючий:
Судді: