ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
13.01.11 р. Справа № 16/212
Суддя господарського суду Донецької області В.В. Манжур
за позовом: Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м.Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Волноваські ковбаси»,
м.Волноваха
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору: Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 , м.Волноваха
про визнання договору оренди від 16.07.05р. торгового павільйону розірваним, та стягнення 11116,50 грн.
СУТЬ СПОРУ:
В провадженні господарського суду Донецької області знаходиться справа за позовом Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м.Київ, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Волноваські ковбаси», м.Волноваха, за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору: Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2, м.Волноваха, про визнання договору оренди від 16.07.05р. торгового павільйону розірваним, та стягнення 11116,50 грн.
Ухвалою від 22.02.2010р. провадження у справі, відповідно до ст.79 Господарського процесуального кодексу України, було зупинено до вирішення Волноваським районним судом справи за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, про переведення прав покупця по приміщенню, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1
До господарського суду надійшло клопотання відповідача про поновлення провадження по справі у зв’язку з вирішенням Волноваським районним судом вищевказаної справи (рішення Волноваського районного суду від 07.04.10р. додано до клопотання).
У зв’язку з усуненням обставин, що зумовили зупинення провадження у справі, суд дійшов висновку про необхідність поновлення провадження у справі № 16/212.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.79, 86 ГПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Поновити провадження у справі 16/212
Розгляд справи призначити на 25.01.11 о 11:40 у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Артема 157, кабінет № 310.
Позивачу надати письмові пояснення по суті рішення Волноваського районного суду від 07.04.10р., довіреність на представника, забезпечити явку представника у судове засідання.
Відповідачу надати завірену належним чином копію рішення Волноваського районного суду від 07.04.10р., забезпечити явку представника у судове засідання, довіреність на представника.
Явка представників сторін у судове засідання обов’язкова.
Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 грн.).
Суддя Манжур В.В.
Надруковано 4 примірника:
1 прим. –у справу
3 прим. –сторонам
вик.Горячова М.В.
- Номер:
- Опис: визнання права власності
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 16/212
- Суд: Господарський суд Полтавської області
- Суддя: Манжур В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.06.2008
- Дата етапу: 18.09.2008
- Номер:
- Опис: Про скасування державної реєстрації
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 16/212
- Суд: Господарський суд Полтавської області
- Суддя: Манжур В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Відкрито провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.07.2001
- Дата етапу: 12.07.2001