- яка притягається до адмін. відповідальності: Ставратій Артур Олександрович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 234/16906/21
Провадження № 3/234/5025/21
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 грудня 2021 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Романенко К.С., розглянувши матеріали, які надійшли від УПП в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 124 Кодексу про адміністративні правопорушення України, -
В С Т А Н О В И В:
З протоколу про адміністративне правопорушення серії ААБ №141278 від 04.12.2021 року вбачається, що 04.12.2021 року о 12-00 годині в м. Краматорську, ОСОБА_1 , керуючи автомобілем DAF 95 XF, номерний знак НОМЕР_2 , з причіпом GASPAR, номерний знак НОМЕР_3 , біля буд. 36 по вул. Шкільна після зупинки не вжив заходів, щоб не допустити самовільного руху транспортного засобу , в результаті чого транспортний засіб з причіпом почав рухатись та скоїв наїзд на дорожнє огородження (паркан). Внаслідок ДТП транспортний засіб, причім та паркан отримали механічні пошкодження, чим завдано матеріальних збитків. Таким чином, водієм ОСОБА_1 порушено вимоги п. 15.12 ПДР, за що передбачена відповідальність за ст. 124 КУпАП.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився. Про дату, час і місце судового засідання був повідомлений належним чином.
Вина водія ОСОБА_1 у вказаному правопорушенні підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ААБ №141278 від 04.12.2021 року, схемою з місця ДТП, письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 04.12.2021 року та іншими матеріалами справи.
Суд вбачає, що в діях ОСОБА_1 є ознаки правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
При накладенні стягнення відповідно до ч. 2 ст. 33 КУпАП суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП з ОСОБА_1 слід стягнути судовий збір у розмірі 454 грн. 00 коп.
Керуючись ст.33, ст. 40-1, ст. 124 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 124 КУпАП, притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , судовий збір на користь держави в розмірі 454,00 грн.
Постанова може бути оскаржена в судову палату по кримінальним справам Донецького апеляційного суду, шляхом подачі апеляційної скарги до Краматорського міського суду протягом десяти днів, з дня її проголошення.
Суддя Краматорського міського суду К. С. Романенко
- Номер: 3/234/5025/21
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 234/16906/21
- Суд: Краматорський міський суд Донецької області
- Суддя: Романенко К.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.12.2021
- Дата етапу: 08.12.2021