Судове рішення #13298246

   Справа №  2-а-1774/11  

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ    


17 січня 2011 року                                                                              м.  Городенка

Суддя Городенківського  районного суду Івано-Франківської області: Стефурак Є.М., розглянувши у   скороченому судовому провадженні в залі суду м. Городенка адміністративний позов  ОСОБА_1     до Управління  Пенсійного  фонду України в Городенківському районі  про нарахування та виплату підвищення до пенсії відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» , -

На підставі ст. ст. 8, 22, 55, 95, ч.2 ст. 152  Конституції України, ч.2 ст.3, 6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни», ст. 28, ч.1 ст.107 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Рішення Конституційного Суду України від 09.07.2007 року по справі №6-рп/|2007  року, Рішення Конституційного Суду України від 22.05.2008 року по справі № 10-рп/2008 року, ст. 87 ЗУ “Про пенсійне забезпечення” та керуючись ст. 183-2 КАС України, суддя,-   

П О С Т А Н О В И В  :

Позов задоволити частково.

Визнати протиправною відмову Управління пенсійного фонду України в Городенківському   районі   щодо підвищення   ОСОБА_1    пенсії у розмірі передбаченому ст.6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни".

Зобов’язати Управління пенсійного фонду України в Городенківському   районі  нарахувати та виплатити    ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительці   с. Котиківка  Городенківського району    Івано-Франківської області   підвищення до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком як дитині війни відповідно до ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни" за період з  12  травня    2010 року по   17.01.2011   року   з врахуванням ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»та виплачених сум.

В іншій частині  позову  відмовити.

Постанова суду підлягає негайному виконанню.

Апеляційна скарга на постанову суду може бути подано до Львівського Адміністративного Апеляційного суду через Городенківський  районний суд протягом десяти днів з дня отримання копії та набирає законної сили в порядку встановленому ст. 254 КАС України.                            

    


Суддя:Стефурак Є.М.


  • Номер: 2-а/2303/927/11
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1774/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Стефурак Є.М.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.03.2011
  • Дата етапу: 27.08.2012
  • Номер: 2-а/2522/887/11
  • Опис: про стягнення з органу владних повноважень УПФУ в Талалаївському районі неотриманої щомісячної державної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1774/11
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Стефурак Є.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.07.2011
  • Дата етапу: 17.08.2011
  • Номер:
  • Опис: поновлення пропущенного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої соціальної допомоги Дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1774/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Стефурак Є.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.01.2011
  • Дата етапу: 09.03.2011
  • Номер: 2-а-1774/2011
  • Опис: про зобов'язання вчинити дії по перерахунку та виплаті щомісячного підвищення до пенсії як дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1774/11
  • Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Стефурак Є.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.06.2011
  • Дата етапу: 14.07.2011
  • Номер: 2-а/1673/11
  • Опис: про зобов'язання нарахувати та виплатити недоплачену державну соціальну допомогу до пенсії
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1774/11
  • Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Стефурак Є.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.03.2011
  • Дата етапу: 11.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація