Судове рішення #13258663

                                                                               

                                                                                                                                                             

                                                              


Справа № 3-64/2011р.


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

27 січня 2011  року                                                                      смт.  Богородчани

Суддя Богородчанського районного суду Івано-Франківської області Битківський Л.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ДПІ в Богородчанському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1, громадянина України, за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні  правопорушення, головного бухгалтера ТзОВ «Капітал Ойл Україна»,

   в с т а н о в и в:

            Під час перевірки Договору про спільну діяльність між ТзОВ «Капітал Ойл Україна, ДП «Богородчанинафтогаз» та компанією Svenska Capital Oil AB було встановлено порушення ведення  податкового обліку а саме: занижено від»мне значення об»єкту оподаткування податком на прибуток, завищено від»ємне значення об»єкту оподаткування податком на прибуток, завищено залишок від»ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту про що працівниками ДПІ в Богородчанському районі було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно головного бухгалтера ТзОВ «Капітал Ойл Україна»ОСОБА_1  

              В суд ОСОБА_1 не з»явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася у встановленому законом порядку. і         

          Вина ОСОБА_1  у вчиненому правопорушенні доводиться:    

           -  даними протоколу серії КН № 688977 від 09 грудня 2010 року( а.с.1),

          -  копією акту перевірки від 06.12.2010 року (а.с.2-4).                            

          Суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного  правопорушення,  передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП,  оскільки вона порушила порядок ведення податкового обліку.

          При накладенні адміністративного стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь вини, майновий стан.

          Обставин, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність судом не встановлено.

          Зважаючи на викладене, беручи до уваги обставини справи вважаю, що до           ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у межах санкції статті ч. 1 ст.163-1 КУпАП у виді штрафу.  

 Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,   

                                                

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі  170 гривень.

Копію постанови направити ОСОБА_1

            Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подання через Богородчанський районний суд апеляційної скарги чи протесту прокурора.


           Суддя  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація