Справа 2-а-5388/2010 р.
УХВАЛА.
21.10.2010 р. Суддя Московського районного суду м. Харкова ОКСЕНЕНКО В.А., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління праці і соціального захисту населення Московського району м. Харкова, Харківському обласному центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації про перерахунку щорічної допомоги на оздоровлення як особі, що постраждала внаслідок аварії на ЧАЄС,
встановив:
Позивач 20.10.2010 р. звернувся до суду з адміністративним позовом про перерахунок щорічної допомоги на оздоровлення як особі, що постраждала внаслідок аварії на ЧАЄС та перерахунку щорічної разової допомоги за 2007-2009 р., зазначивши, що допомога була нарахована і виплачена йому у неналежному розміри.
Вивчивши зміст матеріалів позовної заяви, приходжу до наступного.
Відповідно до ст.99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Частиною 2 цієї статті визначено, що для звернення до адміністративного суду встановлюється шестимісячний строй який, якщо не встановлене інше, обчислюється з дня, коли особа дізналась або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
За приписом ст.100 КАСУ адміністративний позов, поданий після закінчення строків, залишається без розгляду.
Як вбачається зі позову, ОСОБА_1 просить зробити перерахунок щорічної допомоги на оздоровлення за 2007-2009 р.
Але, зазначена допомога була виплачена і отримана позивачем у жовтні 2009 р.
Отже, позивачем пропущений строк для звернення до суду і позовну заяву суд залишає без розгляду.
Керуючись ст. 99-100 Кодексу Адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в Харківський апеляційний адміністративний суд через Московський районний суд м. Харкова на протязі 5 днів.
СУДДЯ- В.А.ОКСЕНЕНКО.