Судове рішення #13245779

Справа № 2-а-3067/2010

Ухвала

7 грудня 2010 року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Компанієць О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Смілі про стягнення недоплаченого підвищення до пенсії,

встановив:

6 грудня 2010 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до УПФУ в м. Смілі, в якому просила зобов’язати відповідача нарахувати і виплатити їй підвищення до пенсії в розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком за період з травня по листопад 2010 року.

Частиною 2 ст. 99 КАС України для звернення до суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналась або повинна була дізнатись про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Згідно зі ст. 100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, встановлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку.

Позивачка пропустила строк звернення до суду з вимогами за період до 6 червня 2010 року і не просила поновити його.

Оскільки в решті вимог позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 105, 106 КАС України і судовий збір сплачено, керуючись ст.ст. 165, 1832 КАС України,

ухвалив:

Залишити без розгляду адміністративний позов ОСОБА_1 в частині вимог про зобов’язання управління Пенсійного фонду України в м. Смілі нарахувати та виплатити підвищення до пенсії в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за період з 1 травня по 5 червня 2010 року.

В решті вимог за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Смілі про стягнення недоплаченого підвищення до пенсії відкрити скорочене провадження.

Направити відповідачу копію ухвали разом з копією позовної заяви і доданими до неї документами, запропонувати на протязі 10 днів з моменту отримання документів подати до канцелярії суду письмові заперечення проти позову.

Роз’яснити відповідачу, що в разі неподання заперечення справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Ухвала в частині залишення позову без розгляду може бути оскаржена в Київський апеляційний адміністративний суд через міськрайонний суд протягом 5 днів, набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, а в разі оскарження – після розгляду справи апеляційним судом, якщо ухвалу не буде скасовано.

Суддя                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація