Калінінський районний суд м. Горлівки Донецької області
СУДОВИЙ НАКАЗ
26 січня 2011 року Номер справи 2н -297/11
м. Горлівка
Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Шипович В.В
розглянувши заяву Комунального підприємства Компанія „ Вода Донбасу” в особі Горлівського виробничого управління водопровідно –каналізаційного господарства про видачу судового наказу
про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3 заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з 01 жовтня 2009 року по 30 листопада 2010 року у сумі 1332 гривні 10 копійок
Відповідно до ст.ст. 68, 67 Житлового Кодексу України, ст. 20 Закону України „ Про житлово –комунальні послуги”, ст.ст. 95,96,97,102,103 ЦПК України
НАКАЗУЮ
1. Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, які зареєстровані за адресою: Донецька область, АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Компанія „ Вода Донбасу” в особі Горлівського виробничого управління водопровідно –каналізаційного господарства, яке розташовано за адресою м Горлівка 84601 Донецька область проспект Леніна, 21 рр № 2600830117394 в філії Горлівського міського відділення № 2864 Ощадбанку, ВАТ ДОБ України МФО 394103, ЄДРПОУ 35397785
1332 (одна тисяча триста тридцять дві ) гривні 10 ( десять) копійок заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з 01 жовтня 2009 року по 30 листопада 2010 року.
2. Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, які зареєстровані за адресою: Донецька область, АДРЕСА_1 на користь Комунального підприємства Компанія „ Вода Донбасу” в особі Горлівського виробничого управління водопровідно –каналізаційного господарства яке розташовано за адресою м Горлівка 84601 Донецька область проспект Леніна, 21 рр № 2600830117394 в філії Горлівського міського відділення № 2864 Ощадбанку, ВАТ ДОБ України МФО 394103, ЄДРПОУ 35397785 витрати на інформаційно –технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30 ( тридцять) гривень 00 копійок.
3. Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3, які зареєстровані за адресою: Донецька область, АДРЕСА_1, на користь держави судовий збір у сумі 25 ( двадцять п’ять) гривень 50 копійок.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя:________________ В.В Шипович
Місце печатки суду
Згідно ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України:
1. Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
2. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
3. У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: 1) найменування суду, в який подається заява; 2) ім’я (найменування) стягувача та боржника, а також ім’я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; 3) наказ, що оспорюється; 4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; 5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача; 6) перелік документів, що додаються до заяви.
4. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
5. До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження
Судовий наказ набрав чинності «___»________ 20 року
Судовий наказ видано стягувачу «___»________ 20 року
Строк пред’явлення судового наказу до виконання «___»________ 20 року
Суддя_________________ В.В. Шипович
Місце печатки суду
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження
судового
наказу на
виконанняПовне найменування
установи, підприємства,
організації в якому
знаходився судовий
наказ на виконанніЗагальна
сума
відрахована
за судовим
наказомДата
повернення
суд. наказу
до ДВС
чи стягувачПідстава
повернення
судового
наказуПідпис
керівника
установи ( з
прикладанням
печатки)Примітки
Інші відмітки_________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________