Справа №2-16631/2010
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 грудня 2010 року м.Харків
Московський районний суд м.Харкова у складі:
головуючого – судді Короткого І.П.
при секретарі Бондар І.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу) та про стягнення аліментів на утримання позивача у розмірі 200 гривень на місяць до досягнення дитиною трьох років.
Позивач у судове засідання не з»явився, подав заяву про розгляд справи за його відсутності, позов підтримав.
Відповідач у судове засідання не з»явився, подав заяву, в якій позов визнав та просив слухати справу у його відсутності.
Дослідивши докази, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково з таких підстав.
Судом встановлено, що позивач та відповідач є батьками неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Відповідач не утримує своїх дітей, які проживають з позивачем.
Ці обставини підтверджуються копією свідоцтва про народження дітей, довідкою про склад сім»ї позивача. Визнав ці обставини і відповідач.
Згідно зі ст.180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Згідно ст.181 СК України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.
Ч.2 ст.84 СК України передбачає, що дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка – батька дитини до досягнення дитиною трьох років.
На підстав викладеного, керуючись ст.ст.10, 11, 88, 214, 215 ЦПК України,
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти щомісячно, починаючи з 05.11.2010 року, на утримання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до повноліття ОСОБА_3, а після цього – у розмірі 1/6 частини всіх видів заробітку (доходу), але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до повноліття ОСОБА_4
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання ОСОБА_1 у розмірі 200 (двісті) гривень щомісячно, починаючи з 05.11.2010 року до досягнення трьох років ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 (сто двадцять) гривень.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя