Судове рішення #13210396

Справа №3-765/ 2010р.  

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

    14” грудня  2010р.     Суддя   Братського районного суду Миколаївської області Губанова В.М.  

розглянувши матеріали, які надійшли   Братського РВ УМВС  

про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Новомиколаївка Новобузького району, громадянина України, українця,  мешканця АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувався,  

за ст.   205   Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

встановив:  

  27 вересня 2010 року під час перевірки паспортного режиму встановлено, що гр-н ОСОБА_1 надав жилу площу гр-ці р.Молдова ОСОБА_2 при цьому не забезпечивши своєчасну реєстрацію останньої на території України, чим порушив законодавство.  

Викладені обставини, які не заперечував ОСОБА_1, підтверджуються даними: протоколу МИ № 017760  від 27 вересня  2010 року.  

Враховуючи вищевикладені обставини, характер вчиненого правопорушення, дані про особу порушника, який протягом року не притягувався до адміністративної відповідальності, вважаю необхідним призначити, передбачене санкцією ст.205 КУпАП, покарання у вигляді попередження.  

Керуючись ст.ст.283-284 КУпАП, суддя  

  п   остановив:  

  ОСОБА_1   визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст.205 КУпАП, та призначити покарання – попередження.  

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути винесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Миколаївської області через Братський районний суд.    

  Суддя -підпис  

З оригіналом згідно  

Суддя -  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація