Судове рішення #13203662

Справа № 3-122/11

                                      

                                                       ПОСТАНОВА

                                                  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.01.2011 року  Кіровоградський районний суд Кіровоградської області суддя Терещенко Д.В., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Кіровоградського РВ УМВС України в Кіровоградській області  відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого охоронцем підстанція Українка, заробітна плата 1500 грн.,   проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ч.1 ст.190 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

          25.01.2011 року о 21.00 год. ОСОБА_1, в своєму будинку в АДРЕСА_1 зберігав мисливську вогнепальну гладкоствольну рушницю марки ТОЗ -34р, 12 кал., НОМЕР_1, поза сейфом,  чим порушив правила зберігання вогнепальної зброї.

          Таким чином, ОСОБА_1 вчинив правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена   ч.1 ст.190 КУпАП.

          ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою визнав, у вчиненому кається.

          Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення, рапортом дільничного інспектора.

Враховуючи конкретні обставини справи, особу правопорушника, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, характеризується позитивно, має на утриманні двох неповнолітніх дітей та  усвідомив протиправність своїх дій, суд приходить до висновку про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

          Керуючись ст.ст. 252, 268,  279, 280, 283- 285 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

          ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 190 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 51 (п'ятдесят одна) грн.

          Вилучену мисливську вогнепальну гладкоствольну рушницю марки ТОЗ -34р, 12 кал., НОМЕР_1, та 8 набоїв до неї- конфіскувати.

          Постанова  може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області або опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення.

          

          Суддя /підпис/

          Згідно з оригіналом

          Суддя Кіровоградського районного суду                                       Д.В. Терещенко

  • Номер:
  • Опис: порушення порядку використання мисливської зброї
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Терещенко Д.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 03.07.2011
  • Номер:
  • Опис: керував транспортним засобом з ознаками алкоголдьного сп"яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Терещенко Д.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.01.2011
  • Дата етапу: 26.01.2011
  • Номер: АП-122
  • Опис: Порушення порядку проведення розрахунків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-122/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Терещенко Д.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 17.01.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація