У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 січня 2011 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Попович О.В. , розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 6 жовтня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 22 грудня 2010 року в справі за позовом ОСОБА_2 до державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, третя особа – ОСОБА_3, про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення грошової компенсації, стягнення допомоги з тимчасової втрати працездатності за період хвороби та відшкодування моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
У травні 2010 року ОСОБА_2 звернулася до суду із позовом до державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, третя особа – ОСОБА_3, про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення грошової компенсації, стягнення допомоги з тимчасової втрати працездатності за період хвороби та відшкодування моральної шкоди, посилаючись на те, що з 1 вересня 2006 року вона працювала у відповідача на посаді помічника генерального директора, а з 18 червня 2007 року її було переведено на посаду начальника відділу кадрів цього підприємства. Наказом від 28 квітня 2010 року № 77 її незаконно було звільнено за ст. 38 КЗпП України.
Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 6 жовтня 2010 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Київської області від 22 грудня 2010 року, в задоволенні позову ОСОБА_2 відмовлено.
У касаційній скарзі ОСОБА_2 порушує питання про скасування ухвалених у справі судових рішень, посилаючись на порушення судами норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із матеріалів касаційної скарги, оскаржуваних судових рішень вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.
Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити ОСОБА_2 у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, третя особа – ОСОБА_3, про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення грошової компенсації, стягнення допомоги з тимчасової втрати працездатності за період хвороби та відшкодування моральної шкоди .
Додані до скарги матеріали повернути заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду цивільних
і кримінальних справ: О.В. Попович