Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відмову у відкритті апеляційного провадження
21 січня 2011 року справа №2а-8168/10/1214
Суддя Донецького апеляційного адміністративного суду Жаботинська С.В.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Лисичанського міського суду Луганської області від 08 грудня 2010 року у справі № 2а-8168/10/1214 (головуючий І інстанції Чернобривко Л.Б.) за позовом ОСОБА_1 до Інспектора відділу Державної автомобільної інспекції в м. Сєвєродонецьку Дробет Олега Івановича про оскарження дій суб'єкта владних повноважень,-
ВСТАНОВИВ:
До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшли матеріали адміністративної справи № 2а-8168/10/1214 з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Лисичанського міського суду Луганської області від 08 грудня 2010 року.
З матеріалів справи вбачається, що 08 грудня 2010 року Лисичанським міським судом Луганської області прийнята ухвала якою відмовлено у відкритті провадження за позовом ОСОБА_1 до Інспектора відділу Державної автомобільної інспекції в м. Сєвєродонецьку Дробет Олега Івановича про оскарження дій суб'єкта владних повноважень.
Згідно ч. 2 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України отримавши апеляційну скаргу, суддя - доповідач протягом трьох днів перевіряє її на відповідність вимогам статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
Згідно ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо: справа не підлягає апеляційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 171-2 Кодексу адміністративного судочинства України рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.
Відсутність у скаржника права на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції у справі з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є перешкодою для відкриття апеляційного провадження.
За таких обставин згідно ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст. 171-2, ч. 2 ст. 189, ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Лисичанського міського суду Луганської області від 08 грудня 2010 року у справі № 2а-8168/10/1214.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач С.В. Жаботинська