ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
Господарський суд Чернігівської області
___________________________________________________________________________________________________________
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 698-166
УХВАЛА
"12" січня 2011 р. Справа № 4/270б/67б/20б/9б/4б
Кредитор: Товариство з обмеженою відповідальністю “Теплоцентраль - Чернігівавтодеталь”,
14007, м. Чернігів, пр. Миру, 312
Боржник: Відкрите акціонерне товариство “Чернігівавтодеталь”,
14007, м. Чернігів, пр. Миру, 312
про порушення справи про банкрутство
суддя М.Г. Тимченко
Обставини справи:
Провадження у даній справі порушене ухвалою господарського суду від 19.11.07р. на підставі ст. ст. 8, 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
За результатами розгляду справи у підготовчому засіданні ухвалою суду від 18.12.07р. введено процедуру розпорядження майном боржника та призначено розпорядника майна арбітражного керуючого Барбарова О.Ю. (АДРЕСА_1).
Ухвалою суду від 04.09.08р. у попередньому засіданні затверджено реєстр вимог кредиторів.
Постановою господарського суду від 26.05.09р. ВАТ «Чернігівавтодеталь»визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Барбарова О.Ю.
В межах справи про банкрутство ВАТ «Чернігівавтодеталь»закритим акціонерним товариством «Чернігівський автозавод»(14007, м. Чернігів, проспект Миру, 312) подано заяву про визнання поточних грошових вимог до банкрута в розмірі 40058,86 грн.
Господарський суд вважає, що заяву кредитора –закритого акціонерного товариства «Чернігівський автозавод»про визнання поточних грошових вимог необхідно призначити до розгляду у судовому засіданні за участю представника кредитора та ліквідатора.
Керуючись ст. 23, 24 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –
У Х В А Л И В :
1. Розгляд заяви закритого акціонерного товариства «Чернігівський автозавод» призначити на 20.01.11р. о 10:30 год.
2. Зобов’язати ліквідатора надати суду письмові пояснення по суті заяви.
3. Дану ухвалу надіслати кредитору та ліквідатору.
Суддя М. Г. Тимченко
- Номер:
- Опис: про порушення провадження у справі про банкрутство боржника
- Тип справи: Про визнання банкрутом
- Номер справи: 4/270б/67б/20б/9б/4б
- Суд: Господарський суд Чернігівської області
- Суддя: Тимченко М.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Закрито провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.11.2007
- Дата етапу: 19.04.2011