Судове рішення #13164387

Справа №1-789/10

код суду 0707

           

ПОСТАНОВА

11 січня 2011 року                                                                                                       м.Мукачево


                     Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

                                 в особі:           головуючого-судді                    Довжанин В.М.

                                                       при секретарі                     Пуга В.П.

                                 за участю:           прокурора                               Кунак Н.О.

                                                  підсудного                              ОСОБА_1

                                                  адвоката                                ОСОБА_2

                                        

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Мукачево кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні ним члочинів, передбачених ст.ст. 186 ч. 2, 185 ч. 2, 185 ч. 3 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

В судове засідання, призначене на 09 годину 30 хвилин  11 січня 2011 року, не з'явилися  потерпілі - ОСОБА_3, ОСОБА_4, які про час і місце розгляду справи повідомлялися належним чином, про причини неявки суд не повідомили.

Заслухавши думку прокурора, суд вважає, що до нез"явившихся потерпілих слід застосувати  привід.

Керуючись ст. ст.273, 280, 288, 291, 292 КПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Розгляд кримінальної справи по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні ним члочинів, передбачених ст.ст. 186 ч. 2, 185 ч. 2, 185 ч. 3 КК України, відкласти на 02 лютого 2011 року о 09 годині 30 хвилин.

Застосувати привід у приміщення Мукачівського міськрайонного суду за адресою: м. Мукачево, вул. Л. Толстого, 13А / 50 на 02 лютого  2011 року о 09 годині 30 хвилин відносно потерпілих:

-  ОСОБА_3, мешканки АДРЕСА_1;

-  ОСОБА_4, мешканки АДРЕСА_2;

Постанову на привід направити начальнику Мукачівського МВ ГУМВС України в Закарпатській області, для виконання.



          Головуючий                                                                підпис                                                     В.М. Довжанин  

          Копія вірна :

          Суддя Мукачівського

          міськрайонного суду                                                                      В.М. Довжанин




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація