Справа №22ц-859/11 Головуючий в 1 інстанції:
Категорія - Пелих О.О.
Доповідач – Іванова І.П.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 січня 2011р. Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області у складі:
головуючого – Іванової І.П.
суддів: Украінцевої Л.Д., Фарятьєва С.О.
при секретарі –Міщенко А.В.
розглянувши у відкритому у судовому засіданні в м. Луганську апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Старобільського районного суду Луганської області від 02 грудня 2010 року
у справі за заявою ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 про скасування заходів забезпечення позову, -
в с т а н о в и л а:
Ухвалою Старобільського районного суду Луганської області від 02 грудня 2010р. заяву ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 про скасування заходів забезпечення позову задоволено.
В апеляційній скарзі ОСОБА_2 просить ухвалу про забезпечення позовних вимог як постановлену в порушення норм процесуального і матеріального права скасувати, у задоволенні заяви відмовити та всі судові витрати покласти на заявника.
Заперечення на скаргу іншими учасниками процесу не надані.
Заслухавши доповідача, вислухавши ОСОБА_2 та його представника, дослідивши матеріали справи, перевірив законність та обґрунтованість ухвали, судова колегія вважає апеляційну скаргу такою, що не підлягає задоволенню.
Як вбачається з матеріалів справи, 25 серпня 2009р. при розгляді справи за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про розірвання договору займу, було задоволено клопотання ОСОБА_2 про забезпечення позову: накладено арешт на транспортні засоби ОСОБА_4
11 вересня 2009р. суд затвердив мирову угоду між ОСОБА_2 та ОСОБА_4, провадження по справі закрив.
Відповідно до ч.6ст.154 ЦПК України якщо провадження у справі закрито, вжиті заходи забезпечення позову застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Ухвала суду від 11 вересня 2009р. набрала чинності. Як пояснив представник апелянта в судовому засіданні, вони її не оскаржували, бо не було такої потреби.
Ухвала суду від 2 грудня 2010р. відповідає вимогам ч.6 ст.154 ЦПК України, тому апелянт голослівно вказує, що при винесенні зазначеної ухвали суд порушив норми процесуального права.
Якщо судом першої інстанції постановлено ухвалу з додержанням вимог закону, як передбачено п.1ст.312 ЦПК України, апеляційний суд, розглянувши скаргу на ухвалу, відхиляє її і залишає ухвалу без змін.
З огляду наведеного, керуючись п.1 ч.2 ст. 307, п.1 ч.1 ст. 312, ст.ст.314, 315, ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 відхилити.
Ухвалу Старобільського районного суду Луганської області від 02 грудня 2010 року залишити без змін.
Ухвала набирає чинності негайно, але може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ протягом 20-ти днів.
Головуючий:
Судді: