ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2007 року справа № 3-15204/07
Суддя Малиновського районного суду міста Одеси Михайлюк О.А., розглянувши матеріали, що надійшли з УДАІ УМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 124 КпАП України:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1
ВСТАНОВИВ:
21.03.2007 року ОСОБА_1 керуючи автомобілем Нисан д/н НОМЕР_1 на а/ш Одеса-Н.Азовськ, не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечної швидкості, здійснив наїзд на вибоїну в наслідок чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження.
Тим самим ОСОБА_1 порушив п. 12.1 ПДР України, за що передбачена відповідальність ст. 124 КпАП України.
Скоєння ОСОБА_1 адміністративного порушення підтверджується матеріалами адміністративної справи.
На підставі викладеного, керуючись ст. 124 КпАП України, суддя -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні
адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КпАП України, і підвергнути адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 34 гривень у дохід держави.
Постанова оскарженню не підлягає.