Судове рішення #13158112

Справа №3-9143/08

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

26 серпня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Горбань Н.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАЇ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився в м. Києві, мешкає в АДРЕСА_1, працює: ТОВ «Ініс ТЛТ» - водій, -

за ст. 122 ч. 3 КУпАП, -

встановив:

5.08.2009р. о 22-01 год., ОСОБА_1 керуючи автомобілем марки «Рено» д. н. з. НОМЕР_1, на 197 км автодороги Київ - Чоп, не надав перевагу в русі патрульному автомобілю та колоні супроводу, які рухалися з включеними проблисковими маячками синього та червоного кольорів, порушив п. 3.2 ПДР України.

Факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, ОСОБА_1 слід визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу.

На підставі викладеного та керуючись ст. 122 ч.3,283 КУпАП, -

Постановив:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 680 грн.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація