Судове рішення #13150147

Справа №2о-30/2011р.  

Р І Ш Е Н Н Я  

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

13 січня  2011 року                     м. Сімферополь  

Київський районний суд м. Сімферополя у складі головуючого судді Тихопой О.О., при секретарі Халілової Е.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа – ГУ Пенсійного фонду України в АР Крим  про встановлення факту, що має юридичне значення,  

В с т а н о в и в:  

Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин, посилаючись на те, що вона є жінкою ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_2. Проте з документів, які в неї маються, не можливо встановити, що померлий ОСОБА_2 є заявникові чоловіком, так як їх прізвища написані по-різному.  

В ході судового розгляду справи заявник заяву підтримала у повному обсязі, на її задоволенні наполягала.  

Представник зацікавленої особи у судове засідання не з'явився, повідомлений належним чином, надав до суду заяву, у якої просив справу розглянути в їх відсутність.  

Вислухавши  заявника,  дослідивши матеріали справи та з’ясувавши обставини, суд вважає заяву обґрунтованою, та такою, що підлягає задоволенню.  

Судом встановлено, що 09.08.1969 року ОСОБА_1 зареєструвала шлюб з ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу від 09.08.1969р., актовий запис № 1908 і змінила своє дошлюбне прізвище «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1».  

При видачі паспорту заявниці, її прізвище українською мовою була написано, як «ОСОБА_1», тоді як у її чоловіка у паспорті прізвище українською мовою записано, як «ОСОБА_2». Натомість написання їх прізвищ у свідоцтві про одруження та російською мовою у паспортах ідентично.  

ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2 помер, що підтверджується свідоцтвом про смерть від 23.11.2010р., актовий запис № 4440.  

При зверненні заявниці із заявою до ГУ Пенсійного фонду України в АР Крим  про сплату одноразової  грошової допомоги  за померлого чоловіка, їй було відмовлено, оскільки встановлено різночитання прізвищ чоловіка і дружини українською мовою  в їх паспортах  «ОСОБА_1» і «ОСОБА_2».  

Факт того, що померлий ОСОБА_2, при житті був чоловіком ОСОБА_1 – заявниці по справі  підтверджується також зібраними по справі доказами, у зв’язку із чим її вимоги підлягають задоволенню.  

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 256-259 ЦПК України, суд  

  В И Р І Ш И В:  

Заяву ОСОБА_1  задовольнити.  

Встановити факт того, що ОСОБА_2, померлий ІНФОРМАЦІЯ_2, особистість якого посвідчувалась паспортом громадянина України НОМЕР_1, при житті був чоловіком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, чия особистість посвідчується паспортом громадянина України НОМЕР_2.  

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення  

  Суддя:  

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація