Судове рішення #13143807

3-9156/09

ПОСТАНОВА

28 липня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Шибко Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина Таджикістану, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, -

за ч. 1 cт. 203 КУпАП

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 24 липня 2009 року ненодержався встановленого порядку реєстрації та перебування на території України, чим порушив правила перебування іноземців на території України, чим вчинив правопорушення.

ОСОБА_1 в суді свою вину визнав повністю.

Вина його у вчинені зазначених дій підтверджується матеріалами справи.

Згідно ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись cт. 22 КУпАП,

ПОСТАНОВИЛА:

Провадження по справі ОСОБА_1 закрити, звільнивши останнього від адміністративної відповідальності за cт. 203 ч. 1 КУпАП і обмежитись усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація