Судове рішення #13143733

Справа № 3-171/11

       

 

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

 17 січня  2011 року                                          м. Джанкой

Суддя  Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим  Рошка М.В., розглянувши матеріали, які поступили з  Джанкойського МВ (по обслуговуванню м. Джанкой і Джанкойського району) ГУ МВС України в АР Крим  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Поті, Грузія,  громадянина Грузії, не працюючого,  проживаючого на території України за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 статті  203   Кодексу України про адміністративні правопорушення,

  ВСТАНОВИВ:  

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії КР № 005750  від 06.01.2011р. ОСОБА_1, не будучи громадянином  України, порушив правила перебування  іноземних громадян на території України, тобто з 07.12.2010 року проживає на території України без реєстрації, тим самим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 203  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОСОБА_1 до суду з»явився, вину визнав, пояснив, що прибув до України на постійне місце проживання п»ять років потому, одружився з громадянкою України, 07.12.10р. скінчилась реєстрація, її не подовжив, оскільки не міг знайти свій паспорт громадянина Грузії.

Вина ОСОБА_1 в адміністративному правопорушенні, крім визнання її ним у суді,  підтверджується його письмовими поясненнями у протоколі, в яких він засвідчив, що з протоколом погоджується; його письмовими поясненнями, наданими під час складання протоколу, ксерокопією паспорта з відповідними позначками.

Вислухавши ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 КУпАП.

Підстав для звільнення від адміністративної відповідальності не вбачається.

Обставин, що обтяжують або пом»якшують відповідальність,  судом не встановлено.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, суд враховує характер   правопорушення, обставини справи, особу правопорушника, та вважає необхідним призначити стягнення у вигляді штрафу.  

Керуючись статтями 33, 283-285 КУпАП, -

  ПОСТАНОВИВ:  

ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті  203 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  і піддати адміністративному стягненню  у вигляді штрафу в сумі 340,00 (триста сорок) гривень.

Штраф підлягає сплаті  на розрахунковий рахунок 33116336700014, одержувач Державний бюджет м. Джанкой 21081100, код ЄДРПОУ 34740824 банк ГУ ДКУ в АРК МФО 824026.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Автономної  Республіки Крим протягом 10 дні з дня її винесення через Джанкойський міськрайонний суд АРК.

Постанова надрукована суддею.

 Суддя                                                        М.В. Рошка

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація