Справа № 22-ц-809/2011 Головуючий 1-ї інстанції –
Гримайло А.М.
Категорія : житлове Доповідач - Черкасов В.В.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 січня 2011 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі :
головуючого судді - Черкасова В.В.
суддів - Кукліної Н.О., Пономаренко Ю.А.
при секретарі - Каплоух Н.Б.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2
на рішення Ленінського районного суду м.Харкова від 04 жовтня 2010 року
по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, ОСОБА_4, відділу по справам громадянства, міграції та реєстрації осіб Ленінського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області про усунення перешкод в користуванні квартирою та зняття з реєстраційного обліку та виселення, -
В С Т А Н О В И Л А :
До суду апеляційної інстанції звернулася із заявою ОСОБА_2 про відмову від апеляційної скарги на рішенням Ленінського районного суду м.Харкова від 04 жовтня 2010 року
Колегія суддів, перевіривши матеріали справи, вважає можливим задовольнити заяву про відмову від апеляційної скарги.
Так, згідно ч.4 ст.300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу має право протягом всього часу розгляду справи, відмовитися від неї повністю або частково.
За таких обставин, колегія суддів вважає необхідним прийняти відмову ОСОБА_2 і закрити апеляційне провадження.
К еруючись ст.ст. 303,304, ч.4 ст. 300ст.ст.307,314,315,317,319,325 ЦПК України, судова колегія, -
УХВАЛИЛА:
Прийняти відмову від апеляційної скарги ОСОБА_2 на рішення Ленінського районного суду м.Харкова від 04 жовтня 2010 року.
Апеляційне провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, ОСОБА_4, відділу по справам громадянства, міграції та реєстрації осіб Ленінського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області про усунення перешкод в користуванні квартирою та зняття з реєстраційного обліку та виселення- закрити.
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого касаційного спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили.
Головуючий:
Судді: