Копія
Справа № 2 а - 3679/2010 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 грудня 2010 року. Суддя Конотопського міськрайонного суду Сумської області Лебедько М.М.
розглянувши в порядку скороченого провадження справу за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі про визнання бездіяльності протиправною, зобов”язання провести нарахування та виплату недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги відповідно до Закону України “Про соціальний захист дітей війни” за 2009-2010 роки,-
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.
Законами України “ Про Державний бюджет України на 2009 рік” та “Про Державний бюджет України на 2010 рік” дію ст. 6 Закону України “ Про соціальний захист дітей війни ” в 2009-2010 роках зупинено не було.
За чинним законодавством розмір мінімальної пенсії за віком визначається за правилами, передбаченими ч.1 ст. 28 Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”.
Керуючись ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», Законами України «Про Державний бюджет України на 2009-2010 роки», ст. 28 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування», ст.ст. 3,9,10,18,94,158-161,183-2 КАС України,
П О С Т А Н О В И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі по невиконанню приписів ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», непроведенню ОСОБА_1 як дитині війни перерахунку пенсії з підвищенням її на 30 % мінімальної пенсії за віком та вчиненню дій по здійсненню відповідних виплат.
Зобов»язати управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з підвищенням її на 30% мінімальної пенсії за віком відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону України “Про загальнообов”язкове пенсійне страхування”, та провести відповідні виплати за період з з 1 січня 2009 року по 31грудня 2009 року та з 1 січня 2010 року по 31 жовтня 2010 року включно, з урахуванням здійснених за ці періоди виплат.
Допустити негайне виконання постанови.
Постанова суду може бути оскаржена до Харьківського апеляційного адміністративного суду через Конотопський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня отримання копії постанови із одночасним надісланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя М.М. Лебедько
Суддя
Згідно