Справа №3-1436/10 року.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2010 року
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Сульженко Л.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню Володарсько-Волинського району при УДАІ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, працюючого помічником машиніста екскаватора в ІГЗК,
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
5.11.2010 року о 17 годині 35 хвилин в м.Житомир по вул.Щорса ОСОБА_1 керував автомобілем Шевролет, номерний знак НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп`яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп`яніння ухилився шляхом відмови в присутності понятих, чим порушив п.2.5 ПДР України.
ОСОБА_1 будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи про що свідчить підпис в протоколі, на виклик до суду не з’явився, в поясненні до протоколу вказав, що вину визнає.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, вважаю за потрібне накласти адміністративне стягнення у виді громадських робіт
Керуючись ст.ст.283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 40 годин.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня винесення постанови через Володарсько – Волинський районний суд.
Суддя /підпис/
Копія вірна.
Суддя: Сульженко Л.П.