Судове рішення #13139701

  Володарськ-Волинський районний суд

СУДОВИЙ НАКАЗ

10 листопада 2010 року                                                                     Справа №2-н-28/10р.

                       смт.Володарськ-Волинський  

 

    Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Сульженко Л.П., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

    Відповідно до ст.ст. 96, 102-104, 106 ЦПК України,  ст.ст.180-183 СК України,

НАКАЗУЮ:    

    1.Стягнути з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, аліменти на користь ОСОБА_1, жительки АДРЕСА_2 на утримання дитини – ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку відповідача, але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з 8 листопада 2010 року і до повноліття дитини.

    2.Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 25 гривень 50 копійок та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судового процесу в сумі 30 гривень.

    3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

    На судовий наказ може бути боржником подана заява про його скасування протягом 10 днів з дня отримання судового наказу.

    Суддя /підпис/

    Копія вірна.

    Суддя      _____________________                                          Л.П.Сульженко

    М. П.

   

Згідно зі ст. 105 Цивільно-процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачу для пред’явлення до виконання.

Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація