Судове рішення #13135653

    Справа № 3-2801/2010 р.

         

          ПОСТАНОВА

         ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

9 грудня 2010 року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Калашник В.П., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку АДРЕСА_1, приватного підприємця, -

                             за ч. 1 ст. 1602 КУпАП, -

встановив:

ОСОБА_1 9 грудня 2010 року близько 8 год. 00 хв. на пров. Московському в м. Сміла скуповувала у населення горіхи та квасолю без належного оформлення документів на торгівлю з метою одержання неконтрольованого державою прибутку.

Правопорушниця в суді свою вину визнала, у вчиненому розкаялася.

Те, що ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 1602 КУпАП, підтверджується протоколом та постановою про адміністративне правопорушення від 9 грудня 2010 року та її поясненнями.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, його малозначність, особу порушниці, ступінь її вини, майновий стан, щире розкаяння, керуючись ст.ст. 22, 283-285 КУпАП, суддя, -

постановив:

Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1602 КУпАП, та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Вилучені згідно довідки дільничного інспектора від 9 грудня 2010 року 1 кг горіхів та      8 кг квасолі повернути ОСОБА_1

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області чи опротестована прокурором через Смілянський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її винесення апеляційної скарги чи протесту.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація